Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Świętuj urodziny Henry’ego Cavilla dzięki tym serialom i filmom z aplikacji

Henry Cavill Bądź jednym z ulubionych aktorów Hollywood. Jego charyzma, talent i atrakcyjność fizyczna dla kobiet sprawiają, że każdy udział w serialu lub filmie jest prawdziwym sukcesem.

Brytyjski aktor urodził się 5 maja 1983 roku na Wyspie Świętego Heliera w r Zjednoczone Królestwo. W wieku siedemnastu lat swoją przygodę ze światem aktorskim rozpoczął od udziału w filmie Laguna w 2001 roku. Od tego czasu stał się jednym z ulubionych aktorów fanów filmu i telewizji, dzięki udziałowi w takich projektach jak: Hrabia Monte Christo, Gwiezdny pył i serial telewizyjny Tudorów.

Więc powiemy Ci, jakie są filmy i seriale Henry Cavill Co widzisz w Netflix Aby to uczcić, jak na to zasługuje.

Batman przeciwko Superman

Zanim poznamy nazwę Henry CavillSygnał, jaki otrzymaliśmy, był taki, że tak Nadczłowiek. Bitwa między dwoma naszymi ulubionymi superbohaterami dotarła na duży ekran i chociaż miała skomplikowaną fabułę, film zawierał wiele bardzo cennych rzeczy. Zwłaszcza Henry Cavill i Gal Gadot.

Henry Cavill apareci en la pelcula Batman vs Superman
Zdjęcie: Netflix

człowiek ze stali

Nowa wersja Supermana od czasu jej wprowadzenia Henry Cavill Jak superbohater. Dostał brawa za wprowadzenie Nadczłowiek Bardziej humanitarny, z większą ilością lęków i walk między używaniem swojej mocy a jego zdolnością do stawienia czoła temu, co tak bardzo kochał. Wśród wielkich sukcesów pełnometrażowego filmu są świetne efekty specjalne, akcja i kompletna przeróbka Supermana.

Człowiek ze stali oznacza powrót Cavilla jako Supermana
Zdjęcie: Netflix

Enola Holmes

Koncentruje się na historii Sherlock Holmes I jego siostra Enola. Został skrytykowany za używanie obrazu Cavill Nie bądź głównym bohaterem. To dobry film, który ma specjalną właściwość, gdy przełamuje czwartą ścianę i ma scenariusz, który dostosowuje się do czasu, gdy jest dobrze wyświetlany na ekranie.

Henry Cavill ma niewielki udział w Enoli Holmes
Zdjęcie: Netflix

Magik

Będziemy mieli magię, uwodzenie, pracę i mięśnie, których będziemy zazdrościć Henry Cavill. Seria Netflix Na podstawie książek Andrzeja Sapkowskiego opowiada historię Geralta z Rivii, magika, który błąka się po Ziemi i mierzy się z wyzwaniami.

READ  Zespół Bloober odrzucił możliwość stworzenia piły do ​​gry, aby stworzyć Blair Witch
Wszystkie mięśnie Cavilla można zobaczyć w Wiedźminie
Zdjęcie: Netflix

Agentem jest CIPOL

Film szpiegowski zawierający akcję i komedię. Oprócz Herny Cavill możemy zobaczyć także Armie Hammera. Film pełnometrażowy pełen akcji, napięcia, charakteru i rozrywki. Przez większą część filmu zobaczysz sekwencje konfrontacji i naszego drogiego Cavilla.

gka