Tech

Stray, gra science-fiction o zagubionym kocie, wreszcie nadejdzie w przyszłym roku

Stray, przygodowa gra akcji z perspektywy trzeciej osoby, opowiadająca o zagubionym kocie w zautomatyzowanym, elektronicznym mieście, pojawi się na PS4, PS5 i PC na początku 2022 roku.

Ogłoszony podczas dzisiejszego Annapurna Show, zobaczyliśmy również nowy zwiastun gry, zawierający różnorodne misje, eksplorację, a nawet walkę w grze. Gdy grasz jako samotny i skromny kot w mieście pełnym „maszyn podobnych do ludzi”, gra będzie obserwować, jak wracasz do domu za pomocą drona zwanego B-12.

Z tego, co widzieliśmy do tej pory, gra zaczyna się od tego, że twoja postać kota wpada do tajemniczego miasta, raniąc się przy tym. W miarę postępów będziesz rozwiązywać zagadki, pomagać mieszkańcom miasta (np. odnaleźć brakującą nutę muzyka) i unikać niebezpieczeństwa. B-12 posłuży jako Twój środek komunikacji, przetłumaczy świat wokół Ciebie i przechowa dla Ciebie przedmioty w plecaku Twojego kociaka.

Wydaje się, że większy nacisk kładzie się na ukrywanie się (i oczywiście twoja postać może z łatwością biegać, skakać i wspinać się), ale B-12 może również używać czegoś, co wydaje się być światłem dezintegrującym dla niektórych wrogów.

Stray to pierwszy projekt francuskiego dewelopera BlueTwelve Studio, który powstał w 2016 roku i rozpoczął prace nad grą.

Joe Scripps jest redaktorem wykonawczym wiadomości w IGN. podążać za nim Świergot. Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].

READ  Teen zarabia 1,7 miliona dolarów odsprzedając karty Pokemon, konsole do gier i nie tylko &

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment