Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Spoilery na ostatni sezon „Manifestu” – Michaela, Zeke, Jared Triangle

Spoilery na ostatni sezon „Manifestu” – Michaela, Zeke, Jared Triangle

Będzie istniejącyCofnąć ostatni sezon do kluczowego momentu? Kto pomaga temu, kto uwodzi tego, kto jest przeciwko niemu? duchy? kto to zaśpiewał? Pożar w Chicago Tragedia? Czytaj dalej, aby uzyskać odpowiedzi na te pytania, a także wiele innych ofert. (Możesz i powinieneś wysłać nową wiadomość z pytaniem na adres [email protected].)

Śmierć Hawkinsa Pożar w Chicago To było tragiczne. Czy powinniśmy spodziewać się bardziej zaawansowanego Violet w nadchodzących odcinkach? – Lina
„Na pewno zobaczysz, że Violet musi podjąć zupełnie nowe wyzwanie” – mówi fotograf Hanako Greensmith. „Jestem pewien, że powiedziałbym, że nie jest to coś, czego Violet ani ja nigdy wcześniej nie musieliśmy doświadczać. Myślę więc, że ta rodzina miałaby zupełnie nowe znaczenie, aby przejść przez to wyzwanie i zobaczyć, jak naprawdę może tam być gaśnica jej w tamtym czasie. To z pewnością będzie zwrot akcji dla wielu. od ludzi i myślę, że to będzie ekscytujące i jestem podekscytowany, widząc reakcję fanów.

Która szufelka w nowym sezonie? 9-1-1? – Eryka
Słyszę, że szósty odcinek szóstego sezonu, który zostanie wyemitowany pod koniec października, będzie pełnym retrospekcji odcinkiem w stylu When Karen Is Dead – przerywanym 118. wyścigiem na ratunek, gdy laboratorium Karen doznaje potężnej eksplozji, która dzień Denny podpisuje się z nią do pracy .

Byle co NCIS: LAPowiązane byłoby niesamowite! „Eli”
Showrunner R, Scott Gemmell, powiedział mi: „Down the Line”, „Zamierzamy przedstawić kogoś, z kim Rountree współpracował z FBI. Zasadniczo było to zainteresowanie miłością, które było trochę wypaczone, więc wszystko nagle jestem zmuszony pracować z kimś, do kogo prawdopodobnie nigdy więcej nie zadzwonił”. Kiedy powinien Tego rodzaju rzeczy. Stwarza to również trochę zabawy z nim i Fatimą”.

READ  Katie Cortman: Gwiazda Project Runway słynie ze swoich kolorowych projektów na Instagramie


x