Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Space Jam 2”: Gracze NBA i WNBA, którzy tworzą drużynę Goon

Jeśli nie śledziłeś z zainteresowaniem rozwoju Space Jam: A New Legacy W porządku, wybaczymy ci. Film, którego premiera ma się odbyć 16 lipca, pojawi się wcześniej, niż myślisz – a teraz mamy lepsze pojęcie, kto to będzie.

Zamiast Monstars jako głównych przeciwników w koszykówce, jak w oryginalnym filmie z 1996 roku, nowy film zawiera „Goon Squad”, serię cyfrowych wydań generowanych przez sztuczną inteligencję dla obecnych gwiazd NBA i WNBA, próbujących pokonać LeBrona Jamesa i Looney Tunes.

W czwartek po raz pierwszy spojrzeliśmy na postacie, dzięki Nowe zdjęcia naklejek dla Space Jam: A New Legacy Zostali zwolnieni w czwartek. Oto, na kogo patrzymy.

Damian Lillard to Kronos

Z wczesnych informacji, które posiadamy, Lillard będzie miał superszybkie moce.

Anthony Davis to The Brow

Myślę, że to tylko sposób na nadanie brwiowi wyglądu „wrony” i nadanie mu mocy ptaka. Szkoda, że ​​z tego powodu nie ma już pelikanów.

Nneka Ogwumike to Arachnneka

Spider Powers! Boję się Ogwumike. Nie chcę grać na boisku ani sprawiać, by spadł z dachu i mnie zabił.

Diana Tourasi to Biała Mamba

To naprawdę niepochlebny obraz Diany Taourasi, ale przynajmniej ma ona wspaniały ogon węża i imię, które woła o Kobe.

Ale najważniejsze …

Clay Thompson to mokry ogień

Jest to bez wątpienia najgłupszy, najdziwniejszy i najbardziej nielogiczny tytuł, jaki ktokolwiek mógłby wymyślić. To znaczy, rozumiem, jest jednym z braci Splash, a potem jest mokry – jest świetnym strzelcem, stąd strzał. Ale mokry ogień ?!

Kiedy słyszę określenie Wet-Fire, pierwszą rzeczą, o której myślę, jest sos skrzydłowy, który znajdziesz w klubie ze striptizem. Druga sprawa to napalm. Więc wybierz truciznę, jeśli chcesz zbrodni przeciwko sztuce kulinarnej lub rzeczywistej zbrodni wojennej za tę zbrodnię.

Szybkie wyszukiwanie w Google mówi mi, że coś się nazywa WetFire już istnieje i został stworzony, aby przetrwaćPonieważ zapali się, nawet jeśli jest mokry. Nie wiem, czy nazwanie Klaya Thompsona imieniem któregokolwiek z nich jest zbyt niebezpieczne.

Wiemy, kto wyciągnął na to krótką słomkę.

READ  Ile miejsca na czapkę zapewni Trail Blazers w Free Agency, 2022?