Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sophia Carson dołącza do Carry On Netflix

Sophia Carson została obsadzona w filmie Carry On.

Gwiazda „Purple Hearts” dołączyła do obsady thrillera Netflix z udziałem Tarona Egertona, Jasona Batemana i nowo potwierdzonej Danielle Didweiler.

Film koncentruje się na Ethanie Kubiku – młodym agencie TSA, który jest szantażowany przez tajemniczego podróżnika, by przepuścił niebezpieczną paczkę przez kontrolę bezpieczeństwa i znalazł się na pokładzie lotu w Boże Narodzenie.

Źródła zbliżone do filmu mówią, że Jason wcieli się w rolę tajemniczego podróżnika.

TJ Fixman napisał oryginalny szkic scenariusza, a Michael Green dokończył ostatnią wersję. Reżyserem filmu jest Jaume Collette Serra.

Dylan Clark będzie producentem, a Holly Barrio, szef produkcji Amblin, będzie nadzorować w imieniu studia. Film jest pierwszym projektem wywodzącym się z umowy, jaką gigant telewizyjny podpisał w zeszłym roku z Amblin Productions Stevena Spielberga.

Źródła twierdziły, że gwiazda „Rocket Man” Taron chciał zagrać w filmie od momentu przeczytania scenariusza i nawiązania dobrych stosunków roboczych z Colette Serra.

Sophia występowała wcześniej w oryginalnym serialu Disneya „Descendants” i dała jasno do zrozumienia, że ​​ma wielki szacunek dla absolwentów Disneya – w tym Zendayi, Seleny Gomez i Zaca Efrona.

„Samo mówienie tych imion jest zawsze najbardziej surrealistyczną rzeczą, bycie w tym samym zdaniu” – powiedział 29-latek. „Nie tylko dorastałem, kochając Disneya i mając obsesję na punkcie Disney Channel, ale będąc częścią tego rodzina i część tej spuścizny jest taka” – powiedział 29-latek.

„Kilkakrotnie skrzyżowałem ścieżki z Seleną i Zendayą i jestem ich wielkim fanem… Zendaya i Selena były pionierami. Zmienili postrzeganie Gwiazdy Disneya. Ale co najważniejsze, korzystali ze swoich platform i głosy do komunikowania się i dzielenia się ważnymi wiadomościami ze swoimi fanami i innymi. Mam nadzieję, że zrobię to samo w mojej karierze!”