Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Rockin’ Recons zagra dla publiczności w Poland Spring Inn

The Rockin’ Recons, jeden z czterech oryginalnych zespołów z czasów PAL Hop z lat 60., wystąpi o godzinie 20:00 w sobotę, 1 października, w Poland Spring Inn. Od czasu reformacji zespołu w 1987 roku po 20-letniej przerwie, zespół kontynuuje występy. Rockin’ Recons to mieszanka klasycznego rocka z lat 60. i 80. z domieszką country. Unikalna mieszanka utalentowanych muzyków oferuje mieszankę gitary, klawiszy, rytmu i mocnego wokalu. Bilety kosztują 10 USD i można je kupić na stronie polandspringresort.com/entertainment-ticket-sales. Poland Spring Inn znajduje się przy 640 Maine St. , Polska. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń (207) 998-4351 lub odwiedź stronę internetową polandspringresort.com/entertainment. zdjęcie wysłane

The Rockin’ Recons, jeden z czterech oryginalnych zespołów z czasów PAL Hop z lat 60., wystąpi o godzinie 20:00 w sobotę, 1 października, w Poland Spring Inn. Od czasu ponownego utworzenia zespołu w 1987 roku po 20-letniej przerwie, zespół kontynuuje występy. Rockin’ Recons gra mieszankę klasycznego rocka z lat 60. i 80. z domieszką country. Unikalna mieszanka utalentowanych muzyków oferuje mieszankę gitary, klawiszy, rytmu i mocnego wokalu. Bilety kosztują 10 USD i można je kupić na stronie polandspringresort.com/entertainment-ticket-sales. Poland Spring Inn znajduje się przy 640 Maine St. , Polska. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń (207) 998-4351 lub odwiedź stronę internetową polandspringresort.com/entertainment.


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Kiedy wyślesz e-mail na swoje konto, wyślemy e-mail z kodem resetowania.

” dawny

READ  Ubisoft dodaje gry niezależne do katalogu Ubisoft+