Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sony wprowadziło karty podarunkowe PlayStation Plus w tej kategorii

Sony wprowadziło karty podarunkowe PlayStation Plus w tej kategorii

Kolejne raporty Sony były Zatrzymaj sprzedaż detaliczną kart PS Plus W sklepach firma wydała teraz karty upominkowe PlayStation z kategoriami dla nowej usługi subskrypcji.

Jak to zauważyłem popchnij pudełkoTeraz możesz kupić kartę podarunkową PS Store o wartości 84 GBP w sklepach takich jak angielski Amazon. To roczny koszt abonamentu na nowe PlayStation PS Plus Extra klasa.

Biuletyn informacyjny Eurogamer: Co Sony może zrobić, aby ulepszyć PlayStation Plus Premium?

Podobnie możesz kupić kupon o wartości 100 GBP, który pokryje czyjąś 12-miesięczną subskrypcję premium.

Stamtąd, kimkolwiek jest szczęśliwy odbiorca, wystarczy przejść do PlayStation Store i zrealizować kod kuponu.

Aby towarzyszyć pojawieniu się zaktualizowanej usługi subskrypcji w zeszłym tygodniu, Sony udostępniło również nowy zwiastun zatytułowany Mr. Malcom. Ten spot zabrał widzów z pozornie normalnej wycieczki jednoosobowej do surrealistycznej kolekcji inspirowanych PlayStation pisanek od Death Stranding po Subnautica.

Tymczasem Sony wreszcie Przeciążenie gier Obiecał, że będzie dostępny w ramach katalogów PlayStation Plus Extra i Premium, po tym, jak usługa została wcześniej uruchomiona w innych regionach ze znacznie mniejszą liczbą tytułów niż oczekiwano.

Ponadto firma obiecała, że ​​zaprezentuje „Opcje NTSC dla większości” klasycznych gier z katalogu na PlayStation 1 W przyszłości – chociaż w momencie pisania tego tekstu nie było szczegółowo określone, kiedy i które gry.

Pełne podsumowanie wszystkiego w ofercie, Przewodnik Eurogamer PlayStation Plus Premium i Extra Czy pokryłeś?

READ  Recenzja Gran Turismo 7 powiększona wraz z konserwacją • Eurogamer.net