Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

SoftServe jest uznawana za złotą firmę z certyfikatem zdrowia psychicznego w Polsce

WROCŁAW, Polska – (Drut handlowy) – –SoftServe, Wiodąca cyfrowa autorytet i firma konsultingowa, została uznana za Gold Certified Agency przez Work on Mental Health – zespół niezależnych, ogólnopolskich ekspertów, którzy zapewniają wsparcie psychologiczne i dzielą się wiedzą na temat zdrowia psychicznego wśród firm. Firma Złoty Certyfikat Zapewnia firmom, które opracowały programy zdrowia psychicznego pracowników w swojej kulturze korporacyjnej, promujące pełne współczucia i zdrowe emocjonalnie środowisko pracy.

„Dzięki naszej pracy tworzymy wyjątkową i wysoce efektywną kulturę pracy opartą na zaufaniu i szacunku” – powiedziała Agnieszka B., dyrektor Wrocławskiego Centrum Decentre w SoftServe Polska. – powiedziała Dąbrowska. „Złoty Certyfikat Zdrowia Psychicznego w Pracy to sygnał dla potencjalnych pracowników, że SoftServe troszczy się o dobre samopoczucie swoich partnerów. Chcemy, aby byli dumni z bycia częścią naszego zespołu”.

Dobre samopoczucie psychiczne jest częścią kultury korporacyjnej SoftServe zorientowanej na ludzi, która ma na celu zwiększenie produktywności i kreatywności partnerów, budowanie pozytywnych relacji z innymi, lepsze radzenie sobie ze stresem i wnoszenie znaczącego wkładu. W centrum tej kultury znajduje się program zdrowia psychicznego firmy, który został uruchomiony w 2019 r. I ma na celu utrzymanie zdrowia emocjonalnego partnerów. Program koncentruje się na szybkiej uldze w stresie, zdrowej równowadze między życiem zawodowym a prywatnym oraz edukacji na temat znaczenia zdrowia emocjonalnego, psychicznego i behawioralnego.

Do tej pory firma SoftServe była gospodarzem ponad 50 wydarzeń związanych ze zdrowiem psychicznym, od paneli edukacyjnych online po budowanie zespołu, pamięć, medytację i zajęcia jogi. W wydarzeniach wzięło udział ponad 30 ekspertów i ponad 9500 osób.

O firmie SoftServe

SoftServe to cyfrowa siła, która doradza i dostarcza najnowocześniejsze technologie. Ujawniamy, zmieniamy, przyspieszamy i ulepszamy sposób prowadzenia działalności przez firmy i firmy produkujące oprogramowanie. Dysponując doświadczeniem w opiece zdrowotnej, handlu detalicznym, energetyce, usługach finansowych i nie tylko, wdrażamy kompleksowe rozwiązania zapewniające innowacje, jakość i szybkość, jakich oczekują użytkownicy naszych klientów.

READ  Polski minister mówi, że europejskie prawo o prawach narusza konstytucję

Oprogramowanie oferuje otwarte innowacje, od tworzenia nowych, fascynujących pomysłów po opracowywanie i wdrażanie przełomowych produktów i usług. Nasza empatia związana z pracą i doświadczeniem klientów jest zbudowana na podstawie projektu doświadczenia skoncentrowanego na człowieku, który zapewnia ciągłość od pomysłu do realizacji. W dzisiejszej gospodarce cyfrowej umożliwiamy firmom i producentom oprogramowania rozpoznawanie różnic, przyspieszanie opracowywania rozwiązań i aktywne konkurowanie. Nie ma znaczenia, gdzie jesteś w swojej podróży.

Nasza wizyta Stronie internetowej, Blog, Środek, Facebook, I Świergot Strony.