Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polska ma zamiar zaoferować ogromną kumulację na loterii, aby pomóc w zwiększeniu liczby szczepionek przeciwko wirusowi COV

Polska wprowadzi specjalną loterię, która nagrodzi osoby zaszczepione przeciwko Kovit-19 – jackpotem w wysokości miliona slotów (około 000, 220 000).

W środę rano w Polsce odnotowano 1267 nowych potwierdzonych przypadków koronawirusa i 209 zgonów, a 6295 osób hospitalizowano z powodu tej choroby.

Ich szczepionka jest bardzo dobra, szczepienie otrzymało 18 389 807 Polaków, 5 855 700 osób zostało w pełni zaszczepionych – a 69% osób twierdzi, że chce szczepionki.

Aby zapewnić zachętę, rządowy komisarz ds. Szczepień, Mike Duorsic, powiedział we wtorek, że wszyscy zaszczepieni Polacy są już uprawnieni do udziału w loterii, w tym ci, którzy zostali w pełni zaszczepieni.

Powiedział dziennikarzom: „Prowadzimy kolejną kampanię promocyjną… mamy zaangażowanych sportowców, zaangażowanych aktorów, zaangażowanych influencerów. Dzięki tym tradycyjnym formom… dodajemy ten dodatkowy projekt.

Chcę zapewnić, że „nawet ci, którzy już zostali zaszczepieni, mogą wziąć udział w loterii i nikt nie zostanie wykluczony”. „

W każdym miesiącu przewidziano dwie nagrody w wysokości 1 000 000 zł oraz kilka nagród pieniężnych za niewielkie kwoty.

Każda 2000. osoba, która weźmie udział w loterii, wygra 500 miejsc, a dwóch uczestników wygra milion miejsc i jeden samochód hybrydowy. Do Reutera.

READ  Stany Zjednoczone i Polska prowadzą rozmowy w sprawie dostaw samolotów z czasów sowieckich na Ukrainę