Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Shenmue Anime z datą premiery, pierwszym zwiastunem

Adult Swim w końcu opublikowała pierwszy oficjalny zwiastun anime Shenmue, koprodukcji z Crunchyroll. Zgodnie z informacją, Shenmue animacja będzie miała premierę zarówno w Crunchyroll, jak i Adult Swim 5 lutego o godzinie 21:30 PT.

Oficjalne streszczenie serii — które będzie od razu znane fanom przebojowej trylogii — opisuje Shenmue the Animation w następujący sposób: „1986, Yokosuka. Ryo Hazuki trenował mistrzowskie jujitsu w stylu Hazuki pod okiem swojego surowego ojca Hazuki Dojo od czasu jego Jednak pewnego dnia tajemniczy mężczyzna imieniem Lan Di zabija swojego ojca i zabiera „zwierciadło”, które chronił. organizacje… Podróż z Yokosuki do Hongkongu zaczyna się w Rio’s Long Ride!” Sprawdź zwiastun poniżej.

Wydanie zawiera również szczegółowe informacje na temat niektórych postaci i aktorów głosowych:

 • Ryo Hazuki Wyrażone przez Masaya Matsukazi (japoński) i Austina Tindella (angielski): licealista i spadkobierca stylu sztuk walki Hazukiego. Kiedy jego ojciec zostaje zamordowany przez tajemniczego mężczyznę imieniem Lan Di, Ryo wyrusza w podróż do polskich sztuk walki i odkrywa prawdę o śmierci ojca.
 • ponieważ de Wyrażone przez Takahiro Sakurai (japoński) i Scott Gibbs (angielski): wysoki rangą członek tajnej organizacji „Chi Yu Min”, który zabił ojca Ryo i ukradł smocze lustro.
 • Shenhua Wyrażona przez Natalie Real (w języku angielskim): Młoda dziewczyna, która mieszka w wiejskiej wiosce w Guilin pod opieką swojego przybranego ojca. Czysta i prosta, ma rozległą wiedzę na temat roślin, zwierząt i innych naturalnych umiejętności przetrwania.
 • Nozomi Harasaki Wyrażone przez Cat Thomas (angielski): kolega z klasy Ryo, który potajemnie go lubił, odkąd uratował ją przed gimnazjalistami. Silna i taktowna, zwykle spędza czas pomagając w kwiaciarni swojej babci.
 • Guizhang Chen Wyrażone przez Jeremy J (angielski): Guizhang urodził się w Jokohamie i od najmłodszych lat uczył się sztuk walki przez swojego ojca. Ponieważ Ryo ma podobne wychowanie, mimo że Guizhang zachowuje się zimno, czuje się blisko Ryo.
 • czaj – Wyrażone przez Grega Ayresa (angielski): Członek Chi Yu Min. Ma wyjątkową kondycję, która pozwala mu wykonywać nadludzkie ruchy. Po tym, jak Lan Di wyjął Smocze Lustro, zaczął szukać drugiego lustra.
 • Wong Wyrażone przez Bryson Bogos (angielski): Członek nieba. Patrzy na Rin jak brat i pragnie być taki jak on.
 • wesoły Wyrażona przez Lucy Christian: Joy to młoda kobieta, która kocha motocykle. Jej ojciec prowadzi firmę i cieszy się zaufaniem wielu osób. Podobnie jak Ryo, Joy również straciła matkę w młodym wieku.
 • Xiuying Hong Wyrażona przez Christine Oten (w języku angielskim): Jej imię kapłana to Lishao Tao. Mimo młodego wieku znana jest jako Wielki Mistrz Bajikuanu. Jej mimika jest zawsze spokojna, ale jej jasne oczy sprawiają wrażenie, jakby potrafiła przejrzeć ludzkie serca i intencje.
 • Pierścień Wyrażone przez Cody House (w języku angielskim): charyzmatyczny szef Heavens, gang uliczny działający w Beverly Hills Wharf. Ma obsesję na punkcie pieniędzy i nie ufa nikomu poza przyjaciółmi. Rin jest rywalem gangu Yellow Heads i pewnego dnia planuje ich pokonać.
 • Czy nowe Wyrażone przez Joe Daniels (angielski): Podczas gdy był prezesem Yellow Heads, Dou Niu jest również częścią Chi You Men. Aby zdobyć zaufanie Lan Di, zaczął również szukać Yuanda Zhu. Do Niu ma duże, podobne do niedźwiedzia ciało, co stawia Ryo i jego przyjaciół w trudnej sytuacji podczas walki z nim.
READ  Polski thriller kryminalny „The Teach” Greenlit sezon 3, Studiocanal sprzedaje się szeroko (ekskluzywny)

Serial został po raz pierwszy ogłoszony we wrześniu 2020 roku. Shenmue the Animation reżyseruje Chikara Sakurai (One Punch Man Season 2), produkcję animacji wykonała Telecom Animation Film, a kierownictwo produkcji zapewniła Sola Entertainment. Kensuke Ishikawa (Wieża Boża) jest głównym reżyserem animacji, ze scenariuszami od Kento Shimoyamy (Wynajmujemy Tsukumogami i Bleach) oraz oryginalnym projektem postaci od Udaki.

Shenmue nie jest jedynym filmem animowanym ani serialem animowanym, nad którym obecnie pracuje się. Seria Castlevania Netflix zbliża się do czwartego sezonu, a scenariusze Devil May Cry zostały już „ukończone”. Dragon’s Dogma ponownie trafił na Netflix w 2020 roku.