Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Demonic Ghost Call Me Little Sunshine premierowy teledysk z albumu Impera

Nowa płyta została wydana wiosną tego roku

Autor: Scott ColothanOpublikowano 3 godziny temu
Ostatnia aktualizacja 3 godziny temu

Szwedzki enigmatyczny zespół Ghost wydał teledysk do swojej nowej piosenki „Call Me Little Sunshine” przed wydaniem wiosną piątego albumu „Impera”.

W piątek 11 marca 2022 roku nakładem Spinefarm Records ukazała się kontynuacja albumu „Prequelle” z listy Top 10 Ghost, „Impera”.

„Impera” — łacińskie słowo oznaczające angielskie słowo „rule” — zawiera 12 utworów, w tym główny singiel „Hunter’s Moon” ze ścieżki dźwiękowej do filmu Halloween Kills oraz nowy singiel „Call Me Little Sunshine”.

W związku z zapowiedzią albumu Ghost miał premierę zazwyczaj szokującego oficjalnego teledysku do „Call Me Little Sunshine”, w którym występuje sam Lucyfer.

Obejrzyj wideo Call Me Little Sunshine Ghosta:

Zgodnie z tytułem albumu „Impera” („Rule”), przywódca duchów Tobias Forge zapewniał wcześniej, że album jest swego rodzaju konceptualnym zapisem opartym na „nieuniknionej porażce i upadku imperiów”.

Forge powiedział, że ma ten pomysł od ośmiu lat i jest częściowo zainspirowany książką Timothy’ego Parsonsa „Ruling Empires: Ci, którzy je zbudowali, którzy je przetrwali i dlaczego zawsze upadają”.

Ghost następuje po wydaniu „Impera” z czterodniową trasą po Wielkiej Brytanii w kwietniu 2022 roku, która jest częścią większej trasy Imperatour – Europe 2022.

UK Tour rozpocznie się w Manchester AO Arena w sobotę 9 kwietnia 2022 r., po czym zawita do London The O2 Arena (poniedziałek 11 kwietnia), Glasgow The SSE Hydro (środa 13 kwietnia) i Birmingham RWA Arena (piątek 15 kwietnia).

Bilety na wszystkie cztery koncerty są w sprzedaży od Bilety na Planet Rock Od razu.

Grafika Ghost „Impera”:

Lista utworów „Impera” Ghost:

1) Imperializm

2) Cezarion

3) drogi wodne

4) Nazywaj mnie Little Sunshine

READ  Udział rosyjskich sportowców w paraolimpiadzie pod chmurą inwazji na Ukrainę

5) Księżyc myśliwego

6) Obserwator na niebie

7) Władza

8) Lata dwudzieste

9) Ciemność w sercu mojej miłości

10) Griftwood

11) Ugryzienie w ruchu

12) Odpoczywaj na polach

Odsłonięte gwiazdy rocka, w tym Ghost’s Tobias Forge:

Slipknot Shawn „The Clown” to nieprzekonujący zakład

Perkusista #6, Shaun Crahan, ujawnił światu swoją nową srebrną maskę klauna, gdy zamaskowany gitarzysta metalowy Iowan wykonał upiorny solowy show „Unsainted” w maju 2019 roku. Fotograf.

Mick Thompson z Slipknot ujawniony

Maska hokejowa Slipknot #7 Mick Thomson Metal Hockey jest tak fajna, że ​​od lat jest stosunkowo niezmieniona. Racja to Mick Thompson bez maski przemierzający ulice Nowego Jorku w 2019 roku, zanim Slipknot pojawił się w Jimmy Kimmel Live.

Cofnięta głowa zdemaskowana

Bardzo enigmatyczny gitarzysta, który nosi na głowie wiadro Kentucky Fried Chicken, ujawnił swoją prawdziwą tożsamość na wydanym przez siebie albumie „Pike 13.” z 2013 roku. Przejmująco przedstawia młodszego Bucketheada – prawdziwe nazwisko Briana Carrolla – bez maski i obejmującego swojego zmarłego ojca.

Ujawniono maskę Slipknot Jay Weinberg

Perkusista Slipknot Jay Weinberg i jego juta maska. Po prawej diabelnie przystojny Jay Weinberg bez maski. Weinberg dołączył do Slipknot w 2014 roku, aby zastąpić zmarłego Joeya Jordisona, który niestety zmarł w 2021 roku.

Pan Wilson ujawnił Slipknota

Slipknot Rotating Mask #0 zmienił się radykalnie w 2019 roku z tradycyjnych masek czaszkowych i gazowych w prawie oszpeconą ludzką maskę Palpatine z czarnymi szatami. Racja to Sid Wilson bez maski na premierze Slipknot: Day Of The Gusano w Beverly Hills.

Corey Taylor z Slipknot Unmasked

8 Wokalistka Slipknot Corey Taylor przekształciła się w złą przezroczystą maskę w 2019 roku. Jako lider Stone Sour – i prawdopodobnie najpopularniejszy członek Slipknot – chyba że przez ostatnie dwie dekady mieszkałeś pod kamieniem, ja Będę dobrze wiedział, jak Cory wygląda jak Taylor bez maski.

Ujawniono Tobiasza Kuźnię Ducha (aka Papa Emeritus)

Otoczony przez bandę niezidentyfikowanych ghuli, Tobias Forge przez lata przyjmował wiele papieskich przebrań. Od różnych wcieleń Papa Emeritus do kardynała Copia i Papa Emeritus IV. Tak, Tobias Forge bez maski na rozdaniu nagród Grammy w 2019 roku.

Blothar zdemaskowany

Po nagłej śmierci piosenkarza Oderusa Urungusa (znanego również jako Dave Brockie) w 2014 roku, GWAR rekrutuje Blothara – znanego również jako Michael Bishop – na ich nowego lidera, który jest wyposażony w beżową maskę krążka. Po prawej Blothar bez maski i dziwnego kostiumu przemawia na TED Talk w 2015 roku.

Alessandro Venturella z Slipknot ujawniony

Maska gitarzysty Alessandro „Alexa” Venturelli zmieniła się z maski z worka na maskę z wytłaczanej miedzi w 2019 roku. Ślicznie wyglądająca klasa po prawej to Alessandro Venturella bez maski.

Paul Stanley z KISS Unmasked i bez makijażu

Wraz z Gene Simmons, Paul Stanley był członkiem KISS od jego powstania w 1973 roku, a alter ego The Starchild pozostało niezmienne przez cały ten czas.

Ujawniono Jim Root firmy Slipknot

Gitarzysta Slipknot nr 4, Jim Root, nosił maskę błazna przez całą swoją karierę, z niewielkimi zmianami w jej projekcie. Po co zmieniać doskonałość?! Jim Root jest natychmiast rozpoznawalny, nawet bez maski, dzięki bujnej, krzaczastej brodzie.

Były perkusista Slipknot, Chris Finn, jest nieprzekonujący

Zanim wyszedł ze Slipknot w nieco wyczerpujących warunkach w kwietniu 2019 r., Chris Finn nosił fałszywą maskę nr 3 – znaną jako Maska Pinokia. Po prawej Chris Fehn bez maski na premierze Shawn Clown Crahan „Officer Downe” w 2016 roku.

Jen Simmons z KISS Unmasked i bez makijażu

Na scenie Gene Simmons w swoim charakterystycznym makijażu przyjmuje postać Szatana.

Eric Singer z KISS Unmasked i bez makijażu

Po śmierci nieżyjącego już wielkiego Erica Carra w 1991 roku, nowy perkusista Eric Singer nie przyjął swojej postaci w The Fox; Zamiast tego ożywił postać oryginalnego perkusisty Petera Criss’a The Catman.

Tommy Thayer z KISS Unmasked i bez makijażu

Dołączył do KISS na stałe w 2002 roku, Tommy Thayer wskoczył prosto do butów na wysokim obcasie Ace’a Frehleya i zajął się projektowaniem makijażu dla The Spaceman.

Wykryto nieznanego ducha ghula

W marcu 2017 roku szwedzki muzyk Martin Persner udostępnił wideo, w którym twierdzi, że był wcześniej nieznanym wilkołakiem w duchu zwanym Omega. Opuścił zespół w lipcu 2016 roku po siedmioletniej karierze.

Czytaj teraz:

36 albumów rockowych i metalowych, na które czekamy w 2022 roku

Posłuchaj coveru Ghost utworu „Enter Sandman” zespołu Metallica

Jak słuchać Planet Rock:

Słuchaj Planet Rock w DAB w całym kraju, w naszej bezpłatnej aplikacji, online, przez inteligentny głośnik („Play Planet Rock”) oraz w Freesat, Sky i Virgin Media TV.