Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Castle Vet dołącza do prawa Los Angeles, historii powrotu rozczarowań i nie tylko

LA . prawo Zatrudnia: Tox Olagondoye (zamek i sąsiedziDołącz do pilota dramatu odrodzenia ABC, siostrzana strona Czas dostawy raporty.

Zaktualizowana wersja została osadzona w szanowanej firmie prawniczej Mackenzie Brackman, która przekształciła się w „firmę procesową, która specjalizuje się wyłącznie w głośnych sprawach dotyczących przekraczania granic i zapaleń”, zgodnie z oficjalnym podsumowaniem. Olagundoye zagra nową postać, asystentkę prokuratora okręgowego, Ericę Jackson, u boku oryginalnych gwiazd serialu Blair Underwood i Corbina Persena, którzy ponownie wcielą się w swoje role, odpowiednio, Jonathana Rollinsa i Arne Bakera.

Więcej od TVLine

Dodatkowo Hari Nef (jesteś przejrzysty(On wcieli się w prawnika transpłciowego, podczas gdy Ian Duff)Republika Sary) Młody chłopak ma fundamentalne spory z Rollinsem na temat tego, co to znaczy być czarnym mężczyzną w Ameryce w 2022 roku.

Czy jesteś gotowy na najnowsze wiadomości? będziemy…

*Netflix to ogłosił uraz Część 4 będzie miała premierę w środę 9 lutego.

* opłat (hakDołącz do nadchodzącego Disney+ Piękna i Bestia Seria prequeli, taka jak siostrzana strona księcia Benoita Berlioza różnorodny raporty.

* Prawdziwy brudny taniec, cykl konkursów tanecznych prowadzony przez Stephena „tWitcha” Bossa, w którym celebryci przeżywają niezapomniane taneczne chwile z klasycznego filmu w nadziei, że staną się kolejnym „Baby” i „Johnny”, którego premiera odbędzie się we wtorek 1 lutego o 21:00 w telewizji Fox. Wśród celebrytów są Brie Bella, Corbin Bleu, Tyler Cameron, Cat Cora, Hoy Duro, Antonio Gates, Angela Johnson-Reyes i Lonnie Love.

* Elżbieta Mitchell (Zaginiony) w FBI: Międzynarodowy Jako dawno zaginiona matka Scotta Forrestera z Luke’a Clintona, in Czas dostawy.

*64. doroczne nagrody Grammy będą teraz transmitowane na żywo w niedzielę, 3 kwietnia na antenie CBS z MGM Grand Garden Arena w Las Vegas. Koncert pierwotnie miał odbyć się w poniedziałek 31 stycznia w Crypto.com Arena w Los Angeles, ale został przełożony z powodu wariantu Omicron. Ponadto CMT Music Awards, pierwotnie zaplanowane na 3 kwietnia, zostaną przesunięte na późniejszy termin w kwietniu.

READ  Utwórz spin-off Netflix z MB

* Zobacz, co się dzieje na żywo z Andym Cohenem Zmodernizowany do 2023 roku, gdy seria Bravo wejdzie w piętnasty rok na antenie, co Czas dostawy.

*Showtime wypuścił zwiastun filmu dokumentalnego Musimy porozmawiać o Cosby, premiera w niedzielę 30 stycznia o godzinie 22:00:

Które pozycje TVLine Cię dzisiaj interesują?

Najlepsza linia telewizyjna

Uzyskaj więcej z TVLine.com: Podążaj za nami Świergoti Portal społecznościowy Facebooki wiadomości