Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Shakti Kapoor powraca jako lord zbrodni Gogo, pozostawiając swoją córkę Shraddhę Kapoor we wściekłości. Zegarek

Czy Disney + Hotstar przygotowują się do kolejnego projektu opartego na Andaz Apna Apna? Platforma streamingowa doprowadziła do spekulacji, ponieważ zdenerwowała fanów serią tweetów w poniedziałek, które brzmiały „Aaye hai, toh kuch toh lekar jaayenge” i „Gogo ji kya kya chura sakte hain?”

Później wypuścili wideo, na którym Shakti przebrał się za mistrza zbrodni Gogo, jego słynną postać z kultowego klasyka Andaz Apna Apna. Na filmie Shakti Kapoor jest widziany w rozmowie z inną osobą, która próbuje mu wyjaśnić scenę. Ale Shakti bierze jego pióro. Poproszony o pióro, Shakti odpowiada: „Pen hai. Tumhari Jan Nahi Hai”. Praca Shaktiego z pewnością przywołała wiele wspomnień, ponieważ fani wyrażali swój entuzjazm w sekcji komentarzy.

Wkrótce Shraddha Kapoor również zabrała się na Instagram, aby udostępnić film, który pokazał ją z ojcem jako szefową przestępczości JoJo.

W filmie Shraddha jest zajęta nakładaniem lakieru do paznokci, zanim JoJo przerywa jej i kradnie jej lakier do paznokci i papiery. Gdy Shraddha nazywa weterana i jej ojca „Bapu”, Shakti poprawia ją i mówi: „Jestem panem zbrodni Jojo. Znowu wróciłem. Aya Ho Toh Kuch Toh plądruje Kar Gaungę”.

Wkrótce Shraddha zwraca się do kamery i mówi: „Dlaczego Disney + Hotstar oddzwonili do Gogo?” Pozostawiając jej fanów, którzy się zastanawiają. Nie tylko fani Shakti Kapoor i Shraddha Kapoor, teledysk wzbudził ciekawość Bollywood w związku z projektem. Wielu współczesnych Shraddhy wchodziło w interakcję z filmem. Tiger Shroff nazwał Shakti Kapoor „legendą”, Karan Tucker nazwał wideo „epickim”, a Tejaswini Kolhapur uznał wideo za „bardzo dobre”.

Mówiąc o kultowej postaci swojego ojca, Shraddha Kapoor powiedziała w oświadczeniu: „Odkąd byłam młoda, podobało mi się widzenie mojego taty na ekranie – całkowicie w jego żywiole, dodając swój osobisty charakter do postaci, które dziś mają ogromny kult! Bycie z nim jest dla książek. Dzieląc miejsce na ekranie z tatą i jestem naprawdę podekscytowany, widząc, jak to wyjdzie!”

READ  Protesty przeciwko prawom do aborcji w całej Polsce po śmierci kobiety w ciąży | tata

To pierwszy raz, kiedy Shraddha I Shakti Kapoor współdzielona przestrzeń ekranowa. Na froncie pracy, Shraddha jest obecnie zajęta kręceniem swojego projektu Luv Ranjan, który również będzie gwiazdą. Ranbir Kapoor i Dołek Kapadia.