Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Strictly Come Dancing 2021: Kim są nowi profesjonalni tancerze?

Strictly Come Dancing dodało czterech nowych profesjonalistów do listy 19. serii programu rozrywkowego BBC.

Gdy tego lata pojawiły się wiadomości, że ulubiona widzowie Janet Manrara przejęła Zoe Paul w It Takes Two, a Anton Du Beke zastąpi Bruno Tonioli w jury, oznacza to, że nowi tancerze wystąpią w nowym serialu.

Nowi tancerze to:

Mistrz Świata Juniorów w Ameryce Łacińskiej 2010 i były zawodowiec Dancing With The Stars Ireland, Kai Widdrington.

Kay Wadrington

– Mistrz latynoski, sześciokrotna sala balowa we Włoszech i były zawodowiec Let’s Dance Germany Nikita Kuzmin.

Nikita Kuźmin

Mistrz Południowej Afryki, Cameron Lombard.

Cameron Lombard

Mistrzyni Polish Latin Open 2014 i zwycięzca The Greatest Dancer 2020 na BBC One, Jowita Przystal.

Guita Prezista

Dołączają do profesjonalnych tancerzy już ujawnionych w nadchodzącym serialu: Aljakorjanec, Amy Dowden, Dianne Buswell, Giovanni Pernice, Gorka Marquez, Graziano Di Prima, Johannes Radebe, Karen Hauer, Katya Jones, Luba Mushtuk, Nadiya Bychkova, Nancy Xu, Neil Jones And Ooty Mabuse.

Kay Wedrington powiedziała, że ​​dołączenie do programu było jego „spełnieniem marzeń z dzieciństwa”.

Powiedział: „Dokładne oglądanie pierwszego serialu jako młody chłopak z Southampton, a teraz 18 lat później, bycie profesjonalnym tancerzem w serialu jest najbardziej niesamowitym uczuciem i największym osiągnięciem w mojej karierze. wjedź na podłogę na rufie i przeżyj ekscytujące czasy, które nadejdą. ” .

Nikita Kuzmin dodała: „Zawsze byłem zdumiony magią, jaką niesie ze sobą Strictly Dancing. Bez względu na to, w jakim kraju mieszkam, nigdy nie przegapiłem okazji, aby to obejrzeć. Dołączenie do niej jako zawodowa tancerka to świetna okazja, aby stworzyć trochę magii na najsłynniejszym parkiecie. Nie mogę się doczekać. Daję z siebie wszystko.”

READ  W „początkach” Projektu Rosin Box przekraczanie granic było normą

Cameron Lombard podziękował Strictly Come Dancing za „możliwość zmiany życia”. Powiedział: „Nie tylko to marzenie się spełniło, ale jest to wyzwanie, które przyjmuję obiema rękami. Jestem pasjonatem ponad wyobraźnię i nie mogę się doczekać, aby odcisnąć swój ślad na parkiecie”.

Guetta Prezistal dodała: „To jest moje największe spełnienie marzeń. Żadne słowa nie mogą opisać tego, jak się teraz czuję. Wciąż staram się sprawdzić, czy to prawda, ale jestem bardzo podekscytowany dołączeniem do rodziny Strictly Come Dancing i mogę Nie czekaj, aby oddać całe serce i duszę na tym parkiecie.”

Aby uzyskać najnowsze aktualizacje e-mail od zespołu What’s On WalesOnline, kliknij tutaj