Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Scenariusz filmu społecznościowego jest już prawie ukończony, a Dan Harmon ma plan

Scenariusz filmu społecznościowego jest już prawie ukończony, a Dan Harmon ma plan

Profil THR potwierdza, że ​​w filmie powrócą wszyscy główni członkowie obsady „Community” (z wyjątkiem Chevy’ego Chase’a, który pokłócił się z Harmonem publicznie i którego postać została zabita w serialu). Wydaje się jednak, że odbija się to na Harmonie, który twierdzi, że opanowanie scenariusza jest wymagane w przypadku grupy osób, które z pewnością tego nie robią Potrzebować Udział w filmie „Wspólnota” jest kluczowy:

„Nie chcę, aby ci ludzie, którzy są teraz gwiazdami, jak zdobywca nagrody Emmy Donald Glover, którzy zawracają sobie głowę gromadzeniem się ze względu na swoje przywiązanie do tej sprawy, wrócili i ponownie stażyści musieli prowadzić niebieskie strony, które są całkowicie niezgodne z tym, co im się wydaje spędził całą noc na zapamiętywaniu. Chcę uzyskać okładkę z napisem „Oto twoja nagroda”. Nie chcę, żeby odeszli ze stwierdzeniem: „Och, on się niczego nie nauczył, znowu traktuje nas jak bydło”.

Chociaż szczegóły fabuły „Community” są nadal w dużej mierze nieznane, wiemy, że fabuła będzie się obracać wokół zjazdu klasowego w Greendale Community College, podczas którego poznamy obsadę bohaterów (pod koniec serii rozproszeni po całym świecie). powód, żeby być. Znowu w tym samym pokoju. Film powinien przynajmniej stanowić platformę dla Harmona, który przez lata od „Wspólnoty” wypowiadał się na temat prób bycia lepszym człowiekiem i zadośćuczynienia za ból, jaki sprawił innym na początku swojej kariery (m.in. „Wspólnotowy” pokój pisarzy) – przedstawienie zmieniającego się światopoglądu. Oryginalna seria zawsze sprawiała wrażenie projektu głęboko osobistego, odzwierciedlającego nastroje, kaprysy i przekonania twórcy. Bazując na powyższym cytacie i bardzo konkretnych wyrażonych obawach, wygląda na to, że sytuacja ta będzie kontynuowana w przypadku filmu.

Nie ma daty premiery „Wspólnoty”, ale wszystko wskazuje na to, że jest to oryginalny film Peacocka.

READ  Sześć tygodni na granicy polsko-ukraińskiej - Voices of Monterey Bay