Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Saltzman przewodzi Siłom Kosmicznym na czwartym roku

Saltzman przewodzi Siłom Kosmicznym na czwartym roku

Space Force Rangers nadal umacniają swoją pozycję wśród Sił Zbrojnych USA, ponieważ nowa gałąź skończyła w grudniu trzy lata.

Szef operacji kosmicznych, generał B. Chance Saltzman, został w listopadzie drugą osobą, która służyła jako starszy oficer Sił Kosmicznych. Zastąpił generała Johna „Jaya” Raymonda, który po sześciu latach przeszedł na emeryturę jako najwyższy rangą wojskowy oficer kosmiczny Pentagonu.

Według rzecznika Air Force Tech Siły Kosmiczne, które podlegają Siłom Powietrznym, poszukują 472 nowych rekrutów i 42 nowych oficerów w roku podatkowym 2023. sierż. Dianę Heitzman. Oznacza to nieznaczny spadek liczby rekrutów wymaganych od zeszłorocznych 521 Strażników i mniejszy wzrost liczby funkcjonariuszy w stosunku do docelowej liczby 32.

Oczekuje się, że rzeczywiste Siły Kosmiczne będą składać się z 4286 żołnierzy i 4314 oficerów, pozostając jak dotąd najmniejszą gałęzią.

Spośród ponad 8100 żołnierzy, którzy dołączyli do Sił Kosmicznych, prawie trzy czwarte to byli lotnicy. Około 1500 osób, czyli 19%, zostało bezpośrednio zaciągniętych lub przydzielonych do ostatniej służby.

Około 7% personelu Sił Kosmicznych pochodziło z armii, 1% z marynarki wojennej i mniej niż 1% z piechoty morskiej. Serwis ogłosi najnowsze wybory transferowe na początku 2023 roku.

Siły Kosmiczne zwiększają swój budżet z 17,4 miliarda dolarów w roku podatkowym 2022 do 24,5 miliarda dolarów w 2023 roku. Wzrost ten jest w dużej mierze spowodowany przejściem Agencji Rozwoju Kosmicznego z nadzoru wysokiego szczebla Pentagonu do raportowania Sił Kosmicznych.

W przyszłym roku Siły Kosmiczne spodziewają się dalszego tworzenia regionalnych jednostek dowodzenia, które podlegają czterogwiazdkowym dowódcom na całym świecie. Planuje również przeprowadzenie bardziej dogłębnych specjalistycznych szkoleń dla operatorów satelitarnych, ekspertów internetowych i analityków wywiadu, demonstrując nowe funkcje unikalne dla kultury usług.