Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Podróż Williama Shatnera w kosmos była mroczniejsza i smutniejsza, niż się spodziewał

Podróż Williama Shatnera w kosmos była mroczniejsza i smutniejsza, niż się spodziewał

Minął prawie rok, odkąd William Shatner udał się w kosmos i stał się jedną z pierwszych osób, które skorzystały z nowej branży turystyki kosmicznej i faktycznie udały się tam, gdzie było niewielu ludzi wcześniej. To była odpowiednia sceneria dla 91-letniego aktora, który zasłynął dzięki niemu Star Trek znaleźć siebie. Jednak w przeciwieństwie do Star Trek Kto postrzegał podróże kosmiczne jako romantyczne przedsięwzięcie, okazuje się, że Shatner wcale tak nie uważał.

Wcześniej William Shatner mówił tylko o prędkości związanej z podróżami kosmicznymi. Jednak we fragmencie nowej książki Idź śmiało: Refleksje na temat życia pełnego podziwu i podziwu, Opublikowany w różnorodny, aktor opowiada o swoich doświadczeniach na pokładzie promu Blue Origin Jeffa Bezosa, a jego lot wydaje się mniej zaskakujący i bardziej bolesny. Odkrył, że pustka przestrzeni to tylko pusta pustka. Mówi, że przestrzeni brakowało podziwu i podziwu, jakiego oczekiwał, nazywając to „śmiercią”. Shatner mówi…

Zobaczyłem zimną, ciemną, czarną pustkę. Nie przypominała żadnej czerni, którą można było zobaczyć lub poczuć na Ziemi. Był głęboki, zamknięty i dokładny. Wróciłem do światła domu. Widziałem krzywiznę ziemi, beż pustyni, biel chmur i błękit nieba. życie było. Wychowanie, zrównoważony rozwój i życie. Matka Ziemia. Jaya. I zostawiłem ją.