Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Robert D.  Foszko, Poland, Ohio Nekrolog

Robert D. Foszko, Poland, Ohio Nekrolog

Polska, Ohio (MyValleyTributes) – Robert D. Fosesco, lat 83, odszedł spokojnie w czwartek, 22 grudnia 2022 r., w otoczeniu kochającej rodziny.

Robert urodził się 25 czerwca 1939 roku w Youngstown jako syn Antoniego i Józefiny Szura Foszko.

Robert jest absolwentem South High School.

Z dumą służył swojemu krajowi w armii amerykańskiej w latach 1959-1962.

Przeszedł na emeryturę w 2002 roku po 44 latach pracy w Lake Park Metal Stamping, które później przekształciło się w Lake Park Tool and Die.

Był członkiem Matki Bożej Bolesnej w kościele św. Macieja przy 213 Eagles od października 1996 r., Gdzie przez ponad 20 lat służył jako powiernik, Catholic War Veterans Post 1292 i The Lake Milton Boat Club.

W młodości Robert był zapalonym melonikiem i lubił łowić ryby. Jego ulubione zajęcia to spędzanie czasu z rodziną, wakacje na Florydzie i spędzanie czasu na basenie. Szczególnie lubił niedzielne przejażdżki z żoną i spędzanie czasu z córkami, zakupy czy załatwianie sprawunków.

Robert zawsze będzie pozostawił żonę, byłą Lindę R. Będzie miło wspominany przez Koista; cztery córki, Denise Mincher, Diane (Stephen) Bachani, Barbara (Daniel) Montemarano i Nancy (Philip) Dobransky; dziewięcioro wnucząt, Michael Mele, Brittany i Jeffrey Bacchani, Anthony i Cheyenne Montemarano, Julianna Lissner oraz Brooke, Brandon i Brianna Dobranski; troje prawnuków, Taylor Mele, Zeppelin Montemarano i Amelia Barbados; dwóch braci, Anthony (Joanne) Fosesco i Thomas (Peggy) Fosesco; szwagierka Darlene (Eugene) Yavorczyk oraz wielu kochających siostrzeńców i siostrzeńców.

Oprócz rodziców śmierć poprzedziły go dwie szwagierki, Patricia Ladici i Joyce (Ronald) Garvey.

Rodzina przyjmie przyjaciół w parafii Matki Boskiej Bolesnej w kościele św. Macieja w środę, 28 grudnia 2022 r. w godzinach 10:00-11:00, po której odbędzie się Msza św. o godzinie 11:00 pod przewodnictwem wielebnego Johna Jerka.

READ  Polska czeka na szerszy sojusz, który przekaże Ukrainie czołgi Leopard

Aranżacje zostały powierzone profesjonalnej opiece Rossi Brothers i Lellio Funeral Home, 4442 South Avenue w Boardman.

Zachęcamy rodzinę i przyjaciół do ofiarowania modlitw i wsparcia dla rodziny przez telefon, sms, e-mail lub odwiedzenie księgi pamiątkowej. rossifunerals.com.

Wyślij kwiaty rodzinie lub Robertowi D. Posadź drzewo ku pamięci Foscescu, Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu Heartfelt Compassion.

Telewizyjny hołd zostanie wyemitowany we wtorek, 27 grudnia o następujących przybliżonych godzinach: 5:17 w WKBN, 8:39 w FOX, 17:21 w WYTV i 18:35 w MyYTV. Film zostanie opublikowany tutaj w dniu emisji.