Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mel C rezygnuje z polskiego programu noworocznego, chwalonego przez społeczność LGBTQ – The Hollywood Reporter

Mel C rezygnuje z polskiego programu noworocznego, chwalonego przez społeczność LGBTQ – The Hollywood Reporter

Spice Girls Melanie Chisholm, lepiej znana jako Mel C, ogłosiła, że ​​nie wystąpi już na swoim nadchodzącym sylwestrowym koncercie w Polsce.

Chisholm, znana również jako „Sporty Spice” od swoich początków w popularnej brytyjskiej grupie śpiewającej, zmieniła swoje plany w poniedziałkowym tweecie. Chociaż w wiadomościach nie podano dokładnego powodu jej odejścia z serialu, ogłoszenie skłoniło wiele osób do chwalenia jej jako sojusznika. LGBTQ Społeczny.

„Obawiam się, że nie będę już mógł wystąpić w Polsce zgodnie z planem w Nowy Rok, ponieważ zwrócono mi uwagę na pewne kwestie, które nie są zgodne ze społecznościami, które wspieram” – powiedział. napisał. „Mam nadzieję, że wkrótce tam wrócę. Życzę wszystkim cudownych Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego najlepszego w 2023 roku.

Program, organizowany przez polską telewizję państwową TVP, nadal odbywa się zgodnie z planem. Reporter z Hollywood O komentarz poproszono przedstawiciela Chisholm.

Naród katolicki, w większości katolicki, zwrócił w ostatnich latach uwagę mediów na tak zwane „strefy wolne od LGBT”, które mają na celu ograniczenie swobód osobistych.

Chisholm, lat 48, była znana ze swojej działalności filantropijnej przez całą swoją karierę. W sierpniu 2021 roku muzyk otrzymał nagrodę Celebrity Ali Award podczas British LGBT Awards za wsparcie społeczności.

Chisholm jest najbardziej znana w Stanach Zjednoczonych ze śpiewania w hitach Spice Girls, w tym „Wannabe” z jej ostatniego solowego albumu. Melanie COpublikowane w 2020 r. Jego pamiętnik, Sportowy: Moje życie jako Spice Girlbyło Wydany we wrześniu.

READ  Gareth Southgate ostrzega przed „niebezpiecznym momentem” przed polskim konfliktem | Anglia