Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Grupa Viaplay i T-Mobile uzgadniają umowę dystrybucyjną w Polsce

Grupa Viaplay i T-Mobile uzgadniają umowę dystrybucyjną w Polsce

  • Polski Swap-Klienci T-Mobile mają dostęp do To Viaplay Całe portfolio treści, w tym gry na żywo, jest bezpłatne do 28 lutego
  • przezplay Pokaz Formuły 1 Polska Od 5 marca
  • Dodaje umowę T-Mobile To Viaplay Ma już ponad milion klientów Polska

Grupa viaplay I T-Mobile, jeden Polski Najwięksi operatorzy telefonii komórkowej zawarli partnerstwo dystrybucyjne Polska. Od 27 grudnia klienci T-Mobile Swap otrzymają bezpłatny dostęp przezplay Usługa przesyłania strumieniowego w górę 28 lutego 2023 rI można by dodać przezplay Subskrypcja ich kolekcji od tej daty. Dzięki temu jeszcze więcej polskich gości będzie miało okazję go wypróbować To Viaplay Gwiazdorska transmisja sportowa na żywo przed długo oczekiwaną premierą polskiej Formuły 1 przezplay W tym dniu 5 marca 2023 r.

Klienci T-Mobile mogą zobaczyć Grupy Viaplay Pełna oferta popularnych sportów na żywo, m.in Premier League, Bundesligi, Ligi Europy UEFA i UEFA Europa Conference League, EFL Championship, NHL, KSW i więcej. Ponadto odwiedzający mogą cieszyć się To Viaplay Nagradzane seriale i filmy oraz nowości Hollywoodzkie Hity kinowe.

W trzecim kwartale 2022 r. przezplay Ma już ponad milion klientów Polska Od momentu powstania w kraju sierpień 2021 r. W sumie T-Mobile ma 11 milionów klientów we wszystkich swoich pakietach Polska.

Aleksandra Bastina, Grupa viaplay Dyrektor handlowy na Europę kontynentalną i kraje bałtyckie: „przezplay Spersonalizowana usługa, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Cieszymy się, że klienci T-Mobile mogą teraz odkrywać wszystko, co mamy do zaoferowania podczas tej promocji i nie możemy się doczekać powitania ich jako abonentów nowego sezonu Formuły 1”.

z T-mobile, Grupa viaplay ma długoterminową współpracę dystrybucyjną w Polska CANAL+ Polska, z UPC, Vectra I gra. przezplay Dostępny również dla polskich widzów w ramach bezpośrednich subskrypcji.

****

Uwagi do redaktorów

READ  Archeolodzy odkryli pozostałości budynku mieszkalnego z getta warszawskiego

Grupa Viaplay AB (publ) jest międzynarodowym dostawcą rozrywki. nasz przezplay Usługa przesyłania strumieniowego jest dostępna bezpośrednio dla konsumenta we wszystkich krajach skandynawskich i bałtyckich, Polska, Holandia I to Wielka BrytaniaSzybko się rozwijamy, zaczynając w Stanach Zjednoczonych i Kanada w 2023 r. Każdego dnia miliony klientów korzystają z naszej wyjątkowej oferty rozrywkowej, w tym uznanych seriali ViaPlay, filmów i nie tylko, a także niezrównanej oferty transmisji sportowych na żywo. Dodatkowo, nasz innowacyjny Viaplay Select tworzy koncepcję branded content To Viaplay Przekonujące historie dostępne dla partnerów na całym świecie. Od transmisji strumieniowych po kanały telewizyjne, stacje radiowe i firmy produkcyjne, naszą misją jest opowiadanie historii, dotykanie życia i poszerzanie światów. Grupa viaplay Notowana na giełdzie Nasdaq w Sztokholmie („VPLAY B”).

Skontaktuj się z nami:
[email protected] (lub: +46 73 699 1700)
[email protected] (lub: +44 7768 440 414)

Pobierz zdjęcia w wysokiej rozdzielczości: Flickr

Podążaj za nami:
viaplaygroup.com / LinkedIn / Twitter / Instagram / Facebook

Ochrona danych:
Przeczytaj więcej o Grupa viaplay i ochrony danych, kliknij tutaj

https://news.cision.com/viaplay-group/r/viaplay-group-and-t-mobile-agree-distribution-deal-in-poland,c3690176

https://mb.cision.com/Main/16563/3690176/1757830.pdf

https://news.cision.com/viaplay-group/i/alexander-bastin-viaplay-group-cco-continental-europe-baltics-photo-peter-knutson,c3129591

(c) Sekcja 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone., Źródło Komunikaty prasowe – język angielski