Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Returnal Studio zaleca wyłączenie automatycznych aktualizacji dla PS5 przed aktualizacją

Returnal otrzyma swoją pierwszą dużą aktualizację jutro, 5 maja. Ale zanim to się stało, deweloper Housemarque ostrzegł graczy, aby wyłączyli automatyczne aktualizowanie, które jest jedną z wygodnych funkcji PS5, aby nie stracili postępów. Rozpoczęcie korekty zaplanowano na godzinę 12:00 czasu wschodniego / 15:00 czasu wschodniego.

Studio włączyło ostrzeżenie ćwierkać, Aby powiedzieć graczom, aby wyłączyli tę funkcję i utworzyli łącze do Strona pomocy technicznej Sony Jak. Brzmi rozsądnie. Jeśli twój PS5 był w trybie pauzy podczas uruchamiania aktualizacji, gra automatycznie zakończy się, aby zastosować łatkę. Jeśli jesteś w środku przedziału, kiedy to się stało, postęp jest stracony.

Aby wyłączyć automatyczne aktualizacje, przejdź do Ustawienia> Zapisane dane i ustawienia gry / aplikacji> Aktualizacje automatyczne. Tam możesz przełączyć automatyczne pobieranie i automatyczną instalację, gdy konsola jest w trybie spoczynku.

Tryb odpoczynku to jeden ze sposobów, w jaki powracający gracze mogą zrobić sobie przerwę od biegania, ponieważ gra nie pozwala na oszczędzanie w średnim zakresie. Spowodowało to, że niektórzy fani zażądali korekty studyjnej w funkcji zapisu, chociaż niektórzy to robią Twierdził, że jest to sprzeczne z celem gry. Tak czy inaczej, utrata postępów może poważnie spowolnić Gra i tak jest dość długa.

Uzyskany zwrot Ciepłe przyjęcie przez krytyków, W tym na GameSpot Powrót z recenzji 9/10. To dobrze znane wyzwanie, więc jeśli potrzebujesz pomocy, zajrzyj do naszego Podstawowy przewodnik dla początkującychI Przewodnik po każdej walce z bossem, I Jedna podstawowa informacja, której gra nie wyjaśnia.

الان العب: مراجعة عودة الفيديو

قد تحصل GameSpot على عمولة من عروض البيع بالتجزئة.