Tech

Retro RPG Eastward wreszcie ogłosiło datę premiery

Z pewnością przyjedzie dziś na stację cały samochód gier niezależnych z kilkoma wiadomościami. wschód To kolejna gra RPG w klimacie retro, opowiadająca o apokalipsie w niedalekiej przyszłości. Po tym, jak nie został wydany w zeszłym roku, Eastward pojawił się ponownie, aby potwierdzić, że tak, faktycznie wychodzi w tym roku. Wkrótce nawet. Eastward wystartuje 16 września zgodnie ze swoim nowym, stylowym zwiastunem.

Twórcy mówią: „W niedalekiej przyszłości społeczeństwo zaczyna się załamywać, a populacja ludzka jest na najniższym poziomie. Śmiertelnie trująca obecność rozprzestrzeniła się po całej Ziemi, niszcząc i pożerając wszystko na swojej drodze”. “Ci, którym udało się uciec z bagna, zebrali się w podziemnych wioskach, aby rozpocząć nowe życie. Ale dla ciężko pracującego górnika i tajemniczej dziewczyny, nadzieja na dobrze prosperujący świat zewnętrzny jest wielka.” To byliby John i Sam w przyczepie.

Dzisiejszy zwiastun to w większości nastrojowy romans, który zawiera niektóre z tych eleganckich środowisk i bulwiastych melodii. Pixpil omawia inne szczegóły, takie jak walka Eastwarda w ich programiści.

Będziesz kontrolować zarówno Sama, jak i Johna, używając telekinetycznych mocy Sama oraz bardziej ziemskich opcji Johna, takich jak patelnie i miotacze ognia. Dla każdego z nich będziesz musiał zarządzać różnymi zasobami. Pistolety i bomby Johna to ograniczony zasób, który musisz mieć, gdy walczysz ze złoczyńcami. Tymczasem Sam ma dwa różne paski wytrzymałości: jeden do normalnych ataków energetycznych, które regenerują się w czasie, a drugi do magicznych zdolności, które należy uzupełnić magicznymi kulami, rozbijając garnki lub pokonując wrogów.

Oprócz walki, będziesz także używać Sama i Johna do rozwiązywania zagadek, czasami sklejając się, a innym razem rozpadając. Eastward nazywa się inspiracją takimi jak Mother i The Legend of Zelda, co zdecydowanie można poczuć w Film z ostatniej rozgrywki.

Melodie ze wschodnim stylem retro i staromodnym stylem RPG zapewniły mu miejsce na liście najbardziej oczekiwanych gier RPS Gry niezależne z 2021 r..

READ  Microsoft oferuje dziś obsługę FPS Boost dla 13 gier EA na Xbox Series X / S • Eurogamer.net

Jeśli zamierzasz skończyć trochę na końcu świata, znajdziesz Wschód na Steamie Za 22 GBP / 25 USD 16 września. Będzie również dostępny na GOG i Humble, chociaż nie wydaje się, aby strona jeszcze znajdowała się w żadnym ze sklepów.

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment