Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Retail Technology Space podczas epidemii COVID – Retail Technology Innovation Center

Marka obuwnicza Dubarry of Ireland skonsolidowała swoją globalną infrastrukturę płatności internetowych na jednej platformie Adyen.

Mówi się, że połączenie przejęcia Adyen poprawiło stawki autoryzacji nawet o 15%, a kupujący mogą teraz cieszyć się bezproblemową, zlokalizowaną obsługą transakcji.

Asda nawiązała współpracę ze start-upem Wayve, aby przetestować autonomiczne ciężarówki w ramach operacji ostatniej mili giganta spożywczego.

Próba rozpocznie się na początku 2022 r., a Asda jako pierwsza przetestuje rozwiązanie komercyjnie, korzystając z wiedzy Wayve w zakresie uczenia głębokiego, aby pomóc poruszać się po złożonych trasach dostaw w Londynie.

Wózki będą pracować pod nadzorem kierowcy bezpieczeństwa Wayve przez 12-miesięczny okres próbny.

Według BRC rząd Wielkiej Brytanii musi podjąć natychmiastowe działania w celu zmniejszenia obciążenia sprzedawców detalicznych według stawek biznesowych.

Według nowego raportu, opartego na ankiecie przeprowadzonej wśród detalistów, powinno to pomóc „odblokować potencjał branży w zakresie wspierania ożywienia gospodarczego po pandemii, zapewniając, że handel detaliczny nadal jest dostawcą wysokiej jakości miejsc pracy i ważnym czynnikiem wpływającym na dochody podatkowe na nadchodzące lata.”

RTIH ogłosił Critizr sponsorem w kategorii „Najlepsza innowacja koronawirusowa” podczas RTIH Innovation Awards w 2021 roku.

Pandemia wywarła ogromny wpływ na sposób, w jaki robimy zakupy i sposób działania sprzedawców.

Nagroda ta zostanie przyznana firmie, która najlepiej opiera się na technologii, aby sprostać wyzwaniom związanym z erą Covid-19 oraz poprawić doświadczenia w sklepie i/lub w Internecie zarówno dla pracowników, jak i klientów.

W zeszłym roku zwycięsko zwyciężyła firma Ocucon, która zaimponowała naszym jury Ocucon, inteligentnym systemem zarządzania obłożeniem, który umożliwia sprzedawcom zdalne monitorowanie i zarządzanie przepływem klientów do i ze sklepów – w koordynacji za pomocą oznakowania, telewizji przemysłowej, otwierania drzwi i zamykania. systemy.

Aby mieć szansę dołączyć do nich w naszej Galerii Sław, kliknij tutaj.

READ  Kapsuła Oriona z Artemis 1 wykonuje zdjęcia Księżyca z bliska