Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Resident Evil 4 Remake zachowuje niesławną sekcję wyspy i czyni ją jeszcze większą

Resident Evil 4 Remake zachowuje niesławną sekcję wyspy i czyni ją jeszcze większą

Fani Resi byli trochę zaniepokojeni nadchodzącym nowym wydawnictwem Resident Evil 4. podczas, gdy Gra jest mniej więcej tej samej długości co oryginalna graNiektórzy obawiają się, że odetnie niektóre treści, być może nawet całe sekcje, jak widzieliśmy w 2020 roku zło rezydentne 3. Jednak dzięki niedawnym opiniom dewelopera wszystkie główne bity ukochanego horroru wydają się nietknięte – w tym Wyspa.

W najnowszym numerze magazynu EDGE członkowie zespołu deweloperskiego wyjaśniają, jak powstała nowa wersja. Najwyraźniej studio zostało podzielone na trzy zespoły, z których każdy odpowiada za jedną z głównych części Resi 4 – The Village, The Castle oraz The Island. Następnie wszystkie zostały złożone i dopracowane, aby gra była spójna.

Wyspa jest nieco dzielącą częścią gry, a niektórzy krytykują zmianę tempa i tonu, a bardziej skupiają się na sekwencjach strzelanek. Czy nam się to podoba, czy nie, jeszcze raz odwiedzimy to niesławne miejsce. Co więcej, wygląda na to, że będzie jeszcze większy, a twórcy twierdzą, że tym razem „ma o wiele więcej”. Nie udostępniono dalszych szczegółów.

Nie wiadomo jeszcze, jak dokładnie poradzi sobie Wyspa, ale przynajmniej uspokaja świadomość, że remake nie będzie szedł na skróty. Nie możesz się doczekać powrotu do Resident Evil 4 24 marca 2023 r.? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej.

READ  Division, Splinter Cell i Ghost Recon zwane crossoverami BattleCat mogą być zapowiedziane jutro