Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Reprezentacja USA w siatkówce kobiet staje w obliczu przeszkód, gdy Polska przerywa passę meczów bez porażki w kwalifikacjach olimpijskich w Paryżu

Reprezentacja USA w siatkówce kobiet staje w obliczu przeszkód, gdy Polska przerywa passę meczów bez porażki w kwalifikacjach olimpijskich w Paryżu

Dziś przypada szczytowy moment na drodze do Eliminacji Piłki Siatkowej w Paryżu w 2023 r. Szczyt już nadszedł! Ta saga rozpoczęła się 16 września, a pożądana walka toczyła się wokół 6 kwot olimpijskich. Amerykańska drużyna niesamowicie i sukcesywnie pokonała pięć potężnych krajów. Pozostawili nas w zachwycie i podziwie. Nie odnieśli tylko jednego, dwóch czy trzech zwycięstw, mieli pięć zwycięstw z rzędu. To był imponujący moment, ale po tym momencie „rzucenia ręcznika” przegrali bitwę.

Ulubiony dziś film Ameryki

16 września zajęli Kolumbię. Następnie pokonali Tajlandię. Następnie 19 stycznia zmierzyli się ze Słowenią, po czym odnieśli miażdżące zwycięstwo nad Republiką Korei, a następnie Włochami. Ale skończyło się na westchnieniu! Reprezentacja USA w siatkówce poniosła wczoraj pierwszą porażkę z Polską. To był krytyczny moment, w którym amerykańska drużyna z niezłomnym duchem zmierzyła się z Polską, ale ostatecznie przegrała bitwę.

Dopasuj spostrzeżenia

reklama

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Silny zawodnik i inspirująca polska drużyna odniosła zwycięstwo na własnym boisku. Miejsce wypełniło się sporym tłumem ludzi. Ludzie kibicowali Polsce. Zespół otrzymał pochwały dla swojego kraju i pokonał drużynę USA wynikiem 3-1. USA prowadziły Polską w asach 4-2 i w blokach 11-8, ale niestety straciły szansę na zwycięstwo, gdy Polska zyskała przewagę w zabójstwach 58-56. Różnica w niewymuszonych błędach doprowadziła drużynę do zwycięstwa, gdyż Polska po błędach Stanów Zjednoczonych zgromadziła 25 punktów, a drużyna amerykańska po błędach Polski zdobyła 18 punktów.

„To prawdziwe rozczarowanie, ponieważ możemy pokonać ten zespół”. – powiedział trener reprezentacji USA Karch Kiraly. „Mieliśmy prowadzenie w trzeciej tercji, mieliśmy wszystko pod kontrolą, a potem straciliśmy tę przewagę, nie wykonując gry tak, jak mogliśmy i potrzebowaliśmy. Zatem wszystkie oczy są zwrócone na Niemcy i jest szansa, aby wrócić silnym odbij się i odpowiedz z prawdziwą siłą i determinacją”. Taka była jego reakcja po walce.

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o najgorętszych Olimpiada Historie przez Google! Kliknij opcję Obserwuj nas i naciśnij Niebieska gwiazda.

Podążaj za nami

reklama

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Konsekwencje utraty Stanów Zjednoczonych

Amerykańska drużyna była bardzo zawiedziona, gdy poniosła pierwszą porażkę. Byli zdeterminowani, aby wygrać, ale musieli zmierzyć się z porażką z rąk Polski. Teraz w grupie C Stany Zjednoczone i Polska mają po 15 punktów. Gdyby Stany Zjednoczone wygrały ten mecz, zapewniłyby sobie miejsce na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu. Teraz będą musieli zmierzyć się z kolejną przeszkodą.

Przekazywanie opinii pomoże nam ulepszyć Twoje doświadczenia.

Podobała Ci się lektura? Daj nam znać, jak prawdopodobne jest, że go polecisz Sport głównie dla znajomych!

Reprezentacja USA w piłce siatkowej kobiet dominuje nad swoim piątym przeciwnikiem na świecie w ekscytującym pojedynku w czterech setach, przedłużając tym samym swoją passę meczów bez porażki w kwalifikacjach olimpijskich.

reklama

Kontynuacja artykułu pod tą reklamą

Po tej przeszkodzie bardzo ważne jest, aby zespół wygrał dziś kolejną bitwę z Niemcami. Poziom adrenaliny wśród graczy jest wysoki. Znajdują się w sytuacji „umrzeć lub powstać”. Ta ostateczna bitwa zadecyduje o ich losie. Albo wygrają, albo przegrają. Amerykańscy fani byli podekscytowani. Muszą przypieczętować ten mecz zwycięstwem, aby zapewnić sobie ostatni bilet na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu.

Obejrzyj tę historię: Mecz siatkówki kobiet w Nebrasce stawia WWE i AEW przed trudną konfrontacją z rzeczywistością