Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Recenzja jedzenia: Przyzwoite dania, ale wymagają dopracowania – Chang Tai River, Bewdley

Kebab z kurczaka

Zdarzają się one przynajmniej raz w roku.

I tak w sobotnią noc wyglądało to jak dziwny karnawał, podczas gdy policja zorganizowała most zamknięty dla ruchu, ale lokalni widzowie udali się pieszo, by podziwiać przytłaczającą siłę natury.

Pomysłowość osób projektujących, budujących i wznoszących wały przeciwpowodziowe była również widoczna, ponieważ wody, które zniszczyłyby lokalne przedsiębiorstwa, zostały bezpiecznie ograniczone do prawej strony wału.

Po jednej stronie stali ludzie, suchi i zmarznięci, podczas gdy po drugiej rwąca woda tryskała do pasa. Mieszkańcy i przedsiębiorcy odetchnęli z ulgą i przypomnieli sobie czasy nie tak dawno temu, kiedy woda tryskała pod drzwiami wypełnionymi workami z piaskiem i doprowadziła do miesięcy zamieszek i zniszczeń.

Naprzeciwko mostu znajduje się jedna z najpopularniejszych restauracji w Bewdley, Chang Thai River. Serwowana w restauracji na pierwszym piętrze, nad miejskim sklepem z frytkami, jest popularna wśród gości, którzy chcą zamówić dania na wynos z łatwej w nawigacji strony internetowej, a także tych, którzy nie chcą zawracać sobie głowy jedzeniem. pranie.

Rzeka Changtai

W sobotę było tłoczno od samego początku, ponieważ ludzie szukali bardzo cennych miejsc przy oknie, aby móc obserwować ryczącą wodę, jedząc porządnego Pad Thai.

Rzeki Chang Thai nie można nazwać najlepszą w swojej klasie. Upriver, w Ironbridge, fantastyczna restauracja tajska Suree Coates ma najlepsze jedzenie i obsługę w grze, podczas gdy Ludlow ma bardzo dobrą tajską restaurację, schowaną za starymi budynkami i brukowanymi uliczkami.

W Bewdley, jednym z najpiękniejszych i najbardziej poszukiwanych miast w okolicy, jedzenie jest przyzwoite, obsługa jest rozsądna i niewiele trzeba zrobić, aby podnieść standard.

Na przykład herbatniki z krewetkami przywitały nas, gdy weszliśmy po schodach.

To nie był dobry wygląd. To znaczy, wszyscy wiemy, że restauracje to głównie dym i lustra, ale nie ma potrzeby zostawiania plastikowego pojemnika z krakersami krewetkowymi na schodach, aby klienci mogli je zobaczyć. Eliminuje magię i tajemnicę.

Ukryj je, rozwiń jak króliczki z kapelusza magika i podawaj z małą miseczką sosu pimento. Spraw, aby Twoi goście chcieli więcej i nie wzruszaj ramionami nad banalnością tego wszystkiego.

Obsługa była dobra. Młodej kelnerce brakowało trochę pewności siebie, ale ciężko pracowała cały wieczór, biegając między stolikami, dając z siebie wszystko i podziwiając jej zaangażowanie i tempo pracy, jeśli nie wystarczające doświadczenie, aby to zrobić.

Było kilka błędów – rachunek za napoje był błędny, a zamówiony garnek ryżu się nie pojawił, a makaron był opóźniony na stole. Nie narzekaliśmy – goście rzadko to robią.

A poza tym nie można naprawdę krytykować kogoś, kto jest uczynny i daje z siebie wszystko, jak bez wątpienia była kelnerka. Po prostu ma dużo na głowie i jej obowiązkiem jest przegapić serię, zamiast brać własną.

Jedzenie było przyzwoite. „Przyjechaliśmy tu ponownie, jeśli nie ma nic innego do roboty” było przyzwoite, a nie „powinniśmy teraz zarezerwować następny weekend”. Jedne dania były pyszne, gorąca i pikantna zupa, nadziewana krewetkami i grzybami była tego doskonałym przykładem, podczas gdy inne sprawiały wrażenie lekko wiotkich, winowajcą był kurczak w sosie ostrygowym, podany na zimnym talerzu.

Nie wiem. Myślę, że chodzi o to, że włosy Zhang Tie River są nieprzekonujące. Po prostu czułem się jak na randce z kimś, kogo tak naprawdę to nie dotyczy. Czułem się, jakby rozmowa „To nie ty, to ja” czekała, aby się wydarzyć.

Podgrzanie potrawy nie zajmuje minuty, co oznacza, że ​​obiad nie stygnie wcześniej niż powinien. A to są podstawy, podstawa, aby pokazać publiczności restauracji, że masz na myśli biznes.

Mój partner zaczął od wspomnianej gorącej i pikantnej zupy, która była pyszna. Ciepło cierpkie, mnóstwo krewetek i grzybów oraz cudowna lekkość, to było wyjątkowe danie wieczoru.

Zacząłem od satayowego dania z kurczaka, które było przyzwoite, gdyby nie było podawane z odrobiną sosu satay. Kurczak był marynowany, a następnie przypalany na szaszłykach, podczas gdy mała sałatka z dodatkiem elegancko pokrojonych kawałków marchwi dodała chrupnięcia i lekkiego chrupnięcia.

Mój partner zjadł krewetki w kremowym sosie curry na swoje danie główne. Zamówiono go z makaronem, który przybył po krewetkach.

To było zabawne danie stworzone do przyzwoitego jedzenia bez tworzenia długotrwałych wspomnień. Dobre, ale bez cygar.

Mój kurczak w sosie ostrygowym jest jajecznicą. Danie było zimne – dlaczego, dlaczego, och dlaczego – a sos szybko zsiadł się na brzegach. Sos był słaby i brakowało mu jędrności.

Kurczak był delikatny, podobnie jak warzywa, chociaż zamówiona miska ryżu, którą zamierzałem polać sos, nie pojawiła się. Kelnerka była zbyt zajęta, by pytać dalej – robiła co mogła przez cały wieczór i takie rzeczy się zdarzają.

Statystyka była nieco niepewna – dwa drinki źle – co ponownie przeoczyliśmy.

Ale małe błędy, zimne talerze i krakersy z krewetkami z górnej szuflady pokazały, że restauracja nie działa na wszystkich cylindrach.

Gdy woda wypływa i gromadzą się miejscowi, odnosimy wrażenie, że rzeka Chang Tai musi poprawić swoją grę.

Trochę więcej wyrafinowania, trochę więcej dumy, trochę więcej skupienia i trochę więcej dbałości o szczegóły zmieniłoby świat.