Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Rafael potwierdził polską akcję na Eurowizję 2021 „The Ride”

W zeszłym roku był jednym z redaktorów Junior Eurovision. Teraz Rafas Prosovsky Zdobądź swoją kolej jako zawodnik Eurowizji. Polska piosenkarka, prezenterka telewizyjna i były zapaśnik Jak potwierdzono PolskaAkcja Na Eurowizję 2021. Śpiewa synth-popową piosenkę „Jazda”.

Polski nadawca ogłosił dzisiaj wiadomość po kilku tygodniach spekulacji, kto będzie reprezentował Polskę w Rotterdamie. Komunikat Rafy potwierdza również, że ustawa z 2020 roku nie wydała Aliji Sembliska biletu powrotnego.

Rafas podzielił się dobrą wiadomością na swoim Instagramie: „Wreszcie mogę oficjalnie podzielić się z wami tą osobistą wiadomością! Tak, moja piosenka została wybrana do Konkursu Piosenki Eurowizji. Zaczyna się przygoda! Złap przejażdżkę swojego życia… Trzymajcie kciuki! „

Rafas jest znany w Polsce jako piosenkarz i prezenter telewizyjny. Zdobył sławę w 2011 roku, uczestnicząc Głos Polski. Od tego czasu rozpoczął karierę muzyczną i telewizyjną.

Rafa zbliżył się do Eurowizji w 2017 roku. Potem rywalizował z piosenką w ogólnopolskim finale „Niebo nad Europą”. Krajov Eliminakje zajął drugie miejsce w finale w 2017 roku, zaledwie trzy punkty od zwycięstwa.

Rafas zaśpiewa „The Ride” na Eurowizji 2021

„The Ride” to synth-popowy numer, który zawiera bardzo modne obecnie style syntezatorów z lat 80. Piosenka ma również klimat dua liba – ale z akcentem męskiego piosenkarza dostarczającego piosenkę.

W piosence Rafas wywołuje ekscytujący dreszcz emocji: „Więc kochanie, podnieś swoje życie po podłodze i żyj głośno”.

Do piosenki dołączony jest teledysk, w którym Rafa jest ubrany na czarno i w komplecie z parą ciemnych okularów przeciwsłonecznych. Otaczają ją jasne neony i dołącza do zespołu tanecznego, którego modowe wybory oferują więcej różnorodności niż czerń.

Wideo dzięki uprzejmości dyrektora artystycznego Mikosaja Toprovolsky’ego, który stworzył również koncepcję inscenizacji Rafy dla Rotterdamu.

„The Ride” został napisany przez grupę szwedzkich autorów piosenek: Joachima Evreniusa, Thomasa Carlsona, Clarę Rubenson i Johanna Morrisona.

READ  Hiszpania, Niemcy, Polska: Które kraje europejskie dodały najwięcej energii słonecznej w 2022 roku?

Co myślisz o „przejażdżce”? Chcesz przenieść neon z teledysku Rafasa na scenę w Rotterdamie? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami poniżej!

Więcej informacji o polskiej Eurowizji znajdziesz tutaj