Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

PSA: Sklepy internetowe Wii U i 3DS są jutro zamknięte

Po ostrzeżeniu nas Nieco ponad rok temuNintendo zamyka jutro drzwi do Nintendo 3DS i Wii U eShops i pozbywa się Switcha.

Jutro — czyli 27 marca 2023 r. — nie będzie już można kupować oprogramowania 3DS i Wii U ani pobierać bezpłatnych treści, takich jak wersje demonstracyjne gier. Użytkownicy nadal będą mogli pobierać zakupione wcześniej tytuły, a gra online będzie na razie nadal obsługiwana na platformach. Ale sam eShop zostanie zasadniczo zamknięty, co jeszcze bardziej utrudni dostęp do wielu świetnych gier Nintendo.

Biblioteki 3DS i Wii U zawierają niesamowite gry. Gra 3DS zawiera doskonałe tytuły, takie jak The Legend of Zelda: A Link Between Worlds, Fire Emblem Awakening i wiele więcej. Ponadto istnieją gry cyfrowe, takie jak Pushmo i BOXBOY! Seria, która jutro nie będzie dostępna.

Z przodu Wii U znikają porty HD Wind Waker i Twilight Princess, a zwłaszcza Twilight Princess HD stało się dość drogie na rynku używanych. Obie konsole zawierają również rozszerzoną kolekcję gier i platform Virtual Console, które nie są jeszcze dostępne w Nintendo Switch Online, w tym odnowioną wersję NES Duck Hunt ze sterowaniem kursorem Wii.

Jeśli czujesz nostalgię, jest jeszcze czas, aby cieszyć się wspaniałymi grami, zanim drzwi zamkną się na zawsze. Koniecznie sprawdź naszą listę Ponad 100 gier 3D i Wii U, które warto sprawdzić przed zamknięciem sklepów internetowychkierunki na Jak możesz nadal dodawać pieniądze do swoich konsol.

Dodatkowo możesz zobaczyć nasze uznanie na czacie głosowym Nintendo, w którym bierzemy udział Dlaczego już tęsknimy za sklepami internetowymi 3DS i Wii U. Na koniec sprawdź YouTubera The Completionist, który niedawno odniósł sukces 22 000 $ za zakup każdej gry na Wii U i 3DS w sklepie internetowym.

READ  Japońska lista gier PS Plus Premium udostępnia pierwsze spojrzenie na gry na PS3

Logan Plant jest niezależnym pisarzem dla IGN zajmującym się grami wideo i wiadomościami rozrywkowymi. Ma ponad sześcioletnie doświadczenie w branży gier z mniejszymi liniami w IGN, Nintendo Wire, Switch Player Magazine i Lifewire. Możesz go znaleźć na Twitterze @LoganJPlant.