Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

PS5 — NA ŻYWO: Najnowsze wiadomości o uzupełnieniu zapasów w Wielkiej Brytanii od Very, Game, AO, Argos i innych

PS5 — NA ŻYWO: Najnowsze wiadomości o uzupełnieniu zapasów w Wielkiej Brytanii od Very, Game, AO, Argos i innych<p> Wszystko, co musisz wiedzieć o tym, gdzie dziś kupić PS5 </ p>” src=”https://static.independent.co.uk/2022/04/04/08/PS5%20BLOG-2.jpg?quality=75&width=982&height=726&auto=webp” srcset=”https://static ” .independent.co.uk/2022/04/04/08/PS5%20BLOG-2.jpg?quality=75&width=320&auto=webp&crop=982:726,smart 320w, https://static.independent.co.uk / 2022/04/04/08/PS5%20BLOG-2.jpg?quality=75&width=640&auto=webp&crop=982:726,smart 640w”/></amp-img><figcaption class=

Wszystko, co musisz wiedzieć o tym, gdzie dziś kupić PS5

(niezależny)

Aktualizacja: PS5 może spaść o ZabawkaA jest bardzo A AO w tym tygodniu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Już prawie Wielkanoc. Ptaki ćwierkają, króliki skaczą, a kupno nadal jest bardzo trudne PS5. Co się zmieniło? Minął już ponad rok od jego premiery, ale wciąż staramy się znaleźć konsolę dzięki trwającemu światowemu niedoborowi półprzewodników wywołanemu przez pandemię koronawirusa.

Chociaż sytuacja zdecydowanie się poprawiła w marcu po fatalnym początku 2022 roku z najgorszymi dwumiesięcznymi spadkami odnotowanymi w styczniu, nie widzieliśmy żadnych uzupełnień zapasów w ostatnim tygodniu, co nigdy się nie wydarzyło. Wszyscy skrzyżowaliśmy nasze palce u stóp w kwietniu, co przyniesie wiele zrzutów konsoli, aby zrekompensować nastrojowy koniec miesiąca.

Nasz blog na żywo jest tutaj, aby przedstawić jedną z nieuchwytnych konsol nowej generacji firmy Sony, a także przedstawić szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej. najlepsze gry A Akcesoria Aby chwycić obok swojego nowego urządzenia. Jeśli chcesz wiedzieć, którzy sprzedawcy internetowi jako pierwsi uzupełnią zapasy, przewijaj dalej, aby otrzymywać aktualizacje w miarę ich pojawiania się.

Czytaj więcej:

Sprawdź poniżej stan magazynowy brytyjskich sprzedawców na PS5:

1649075721

Dlaczego tak trudno znaleźć cyfrową wersję płyty na PS5?

Jeśli od jakiegoś czasu śledzisz nasze aktualizacje, prawdopodobnie zauważyłeś, że konsola PS5 w wersji dyskowej jest znacznie łatwiejsza do kupienia niż edycja cyfrowa.

Tak jest odkąd konsola została po raz pierwszy wydana w listopadzie. gdy Eurogamer Porozmawiaj ze źródłami Wielu sprzedawców detalicznych przed wydaniem konsoli mówiło, że przydzielili około 25% konsol w wersji cyfrowej i 75% konsol w wersji dyskowej.

Nie wiemy, czy sytuacja zmieniła się od tego czasu, ale wciąż widzimy mniej konsol w wersji cyfrowej niż konsol w wersji dyskowej. Sami detaliści mogą również preferować zamawianie konsoli w wersji dyskowej niż cyfrowej – kosztują więcej (449,99 GBP) za jedną i mogą łączyć ją z fizycznymi grami, aby pobrać premię.

Chociaż Sony zbudowało lżejszą konsolę PS5, aby złagodzić ograniczenia w dostawach, wersja cyfrowa może być nadal trudniejsza do znalezienia niż wersja na płycie.

Alex Lee4 kwietnia 2022 13:35

1649072721

Kiedy można uzupełnić PS Direct PS5?

(iStock/Niezależny)

Było mnóstwo uzupełnień w Playstation Direct Kiedy sprzedawca po raz pierwszy wystartował w listopadzie zeszłego roku, ale od czasu poświątecznego pośpiechu wszystko całkowicie wyschło.

W okresie przedświątecznym sprzedawca uzupełniał konsolę raz w tygodniu, czasem kilka razy w tygodniu, ale teraz spada tylko raz w miesiącu. Ostatni raz widzieliśmy konsole we wtorek, 8 marca, więc mamy nadzieję na kolejny spadek w tym tygodniu, ponieważ od ostatniego uzupełnienia zapasów minęły już cztery tygodnie.

Gracze z Wielkiej Brytanii mogą otrzymać ekskluzywne zaproszenie do zakupu PS5 od PS Direct, po prostu rejestrując się za pomocą swoich danych logowania PSN.

Alex Lee4 kwietnia 2022 12:45

1649069721

Szukasz konsoli Xbox Series X?

Tak, tak, mamy to. PS5 to koszmar, który trzeba teraz zamknąć i nie widzieliśmy gigantycznego 11-dniowego spadku, z ostatnim uzupełnieniem 24 marca – dzięki Zabawka.

Ale nie musisz podkreślać, czy chcesz konsolę nowej generacji, ponieważ seria Xbox X jest teraz pod dostatkiem, a konsole są dostępne u wielu sprzedawców. Ale jeśli chcesz uzyskać najlepszą ofertę, musisz przejść do naszego przewodnika po giełdach Xbox serii X, aby poznać wszystkie szczegóły.

Alex Lee4 kwietnia 2022 11:55

1649067621

Szukasz zestawu słuchawkowego PS5?

(Sony)

Potrzebujesz akcesoriów do przygotowania na dzień, w którym otrzymasz PS5? Sprawdź bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Sony Playstation 5 Pulse 3D (84,99 GBP, Amazon.co.uk), który znalazł się w naszej recenzji Najlepsze akcesoria do PS5.

Nasz tester powiedział: „Nie brakuje opcji zestawu słuchawkowego do gier, ale bezprzewodowy zestaw słuchawkowy PlayStation 5 Pulse 3D jest nieco wyjątkowy. Zaprojektowany z myślą o niektórych grach na PlayStation 5, dźwięk 3D oznacza, że ​​możesz całkowicie zanurzyć się w tym doświadczeniu, czując się jak Rzeczy naprawdę dzieją się wokół ciebie”. To wyraźny sposób na robienie rzeczy, które wyróżniają się bardziej niż tradycyjne słuchawki, nawet jeśli nie wszystkie gry jeszcze to w pełni wykorzystały. Pomoże ci to również uzyskać przewagę w niektórych tytułach, co zawsze jest pomocne.

„Wykorzystuje bezprzewodowy adapter do łączenia się z konsolą zamiast Bluetooth, co jest niewielkim utrapieniem, musisz pamiętać, aby go naładować, ale jest świetny i wygodny w noszeniu nawet po kilku godzinach grania”.

Alex Lee4 kwietnia 2022 11:20

1649065821

Czy Argos może wkrótce uzupełnić PS5?

(Argos)

Od tego czasu minął około miesiąc Argos Ostatnio uzupełniliśmy PS5, a konsole będą dostępne w piątek, 11 marca, więc… myślałem Ten spadek może nastąpić wkrótce.

Ale jeśli chodzi o Argos, zawsze zwracamy się do konta @PS5StockAlertUK na Twitterze, które ma dostęp do wewnętrznego systemu zapasów Argos, a według narzędzia do śledzenia zapasów Argos nie wydaje się ostatnio mieć żadnych dostaw towarów. Ergo, konsola raczej nie pojawi się w tym tygodniu.

Alex Lee4 kwietnia 2022 10:50

1649064321

Kiedy Currys może uzupełnić PS5?

(curry)

Naprawdę nie mogliśmy zbudować odpowiedniego wzorca uzupełniania zapasów dla curry, ponieważ już w styczniu zaczęła sprzedawać konsole (bez systemu losowania kart VIP). Ale prawdopodobnie nie zobaczymy kolejnego uzupełnienia zapasów Curry najwcześniej w przyszłym tygodniu.

Sprzedawca ostatnio upuścił PS5 w środę 16 marca, a wcześniej w piątek 18 lutego i piątek 28 stycznia. Ma tendencję do uzupełniania zapasów raz na trzy do czterech tygodni, zazwyczaj preferując piątki.

Alex Lee4 kwietnia 2022 10:25

1649062521

Czy AO może porzucić PS5 w tym tygodniu?

(AO)

AO Sprzedawcy bardzo trudno jest przewidzieć uzupełnianie zapasów, ale częściej uzupełnia on konsolę raz na trzy do czterech tygodni. PS5 ostatnio wypadło we wtorek 8 marca – tego samego dnia jest bardzoco powoduje również usunięcie strony z listą PS5 po sprzedaży akcji.

AO jest w dół każdego dnia tygodnia z wyjątkiem poniedziałków, więc w zasadzie trzymaj palce na palcach. Uzupełnienia AO zwykle wyprzedają się w ciągu około 15 minut, więc musisz się z tym pośpieszyć. Ostatni raz tankowałem konsolę, miała tylko jedną konsolę Zakazany horyzont na zachód Dostępny pakiet.

Alex Lee4 kwietnia 2022 09:55

1649061321

Kiedy gra może uzupełnić PS5?

(Zabawka)

Nie możemy się również doczekać uzupełnienia zapasów PS5 w Zabawka w tym tygodniu. Sprzedawca niedawno zaktualizował plik Strona z pakietami PS5 Z nowymi datami premiery 14 kwietnia.

Jeśli nie wiesz, gra używa terminu „data wydania”, gdy ogólnie oznacza „datę wysyłki” lub ostatnią datę, kiedy konsole zostaną wysłane z ich magazynów. Sprzedawca ma tendencję do uzupełniania zapasów na półtora tygodnia przed wspomnianą datą premiery, co oznacza, że ​​może spaść w dowolnym momencie w tym tygodniu.

Nigdy nie spada w poniedziałek, rzadko spada w piątek, więc możemy zobaczyć, jak konsole będą spadać między 5 a 7 kwietnia w tym tygodniu. Palce splecione.

Alex Lee4 kwietnia 2022 09:35

1649060121

Czy PS5 może zostać wkrótce uzupełnione?

(jest bardzo)

jest bardzo Czarny koń od dawna jest obecny na scenie uzupełniania zapasów PS5, dostarczając długie, owocne dropy pełne konsol, często trwające godzinami. Dlatego z niecierpliwością czekamy na kolejną, która może być już jutro!

Konsola została ostatnio usunięta 8 marca, a zazwyczaj ponownie blokujesz konsolę we wtorki raz na cztery tygodnie. Jesteśmy w trakcie zwykłego uzupełniania zapasów, co oznacza, że ​​sprzedawca może jutro wyrzucić niektóre konsole.

Lubi AO, poważnie usuwa listę produktów PS5 po sprzedaży konsoli, więc żadne z linków do PS5 z tego bloga na żywo nie będzie działać, dopóki konsola nie będzie dostępna. Zwykle widzimy ją w akcji około 10 rano, więc miej oczy szeroko otwarte.

Alex Lee4 kwietnia 2022 09:15

1649059020

Kto może uzupełnić PS5 w tym tygodniu?

Dzień dobry łowcom PS5 i witajcie z powrotem w kolejnym tygodniu śledzenia zapasów na żywo od waszych ulubionych łowców konsol Sony tutaj na niezależny. Nasza misja? Oczywiście, aby zabezpieczyć każde PS5!

Więc w zeszłym tygodniu nie dostaliśmy ani jednej kropli – Kupować W weekend nawet nie podniósł głowy – ale mamy nadzieję, że ktoś będzie zajęty w tym tygodniu, a na kartach spodziewane są liczne uzupełnienia zapasów.

W tym tygodniu mamy oczy ZabawkaA jest bardzo A AO. Obserwuj bloga, a wyjaśnimy, dlaczego spodziewamy się tych sprzedawców i kiedy mogą spaść. Chodźmy po to.

Alex Lee4 kwietnia 2022 08:57

READ  24 najlepszych pokazów audio i kina domowego w Cyberponiedziałku