Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Valve mówi, że „przyspiesza” dostawy Steam Deck

Jest poniedziałek, a Valve wysłało kolejną cotygodniową partię e-maili z zamówieniami Steam Deck do osób, które zarezerwowały jeden ze swoich laptopów do gier. Ale jeśli nadal niecierpliwie czekasz na wiadomość e-mail, mamy dobrą wiadomość: Dioda mówi „Zintensyfikują” dostawy Steam Deck, co tydzień wysyłają więcej e-maili z prośbami, a „czasami” planują wysyłać je dwa razy w tygodniu.

Valve zasugerował możliwość podwyżki. W zakresie produkcji, [production] Lawrence Yang z Valve powiedział o Lutowy wywiad z IGN. „W pierwszym miesiącu – bardzo szybko – będziemy w dziesiątkach tysięcy. W drugim miesiącu będziemy w setkach tysięcy. Potem będziesz rósł jeszcze szybciej.” Mamy nadzieję, że szacunki te są zgodne z tym, czego możemy się spodziewać przy produkcji nowych jednostek.

Nie jest jasne, czy zwiększona produkcja spowoduje szacowanie zamówień Witryna Steam Deck podnieść się lub jeśli obecne szacunki rzeczywiście odzwierciedlają planowane nachylenie, a Valve nie odpowiedział od razu na prośbę o wyjaśnienie. (Jestem samolubny, zastanawiam się nad tym, ponieważ naprawdę chciałbym wcześniej przesłać moje szacunkowe zamówienie na III kwartał).

Jeśli masz szczęście zamówić Steam Deck, powinieneś wiedzieć, że możesz napotkać pewne błędy lub problemy ze sprzętem, mimo że Valve często aktualizuje, aby naprawić problemy. Jeśli chcesz zorientować się, czego się spodziewać, zajrzyj do mojego kolegi Seana Hollistera Recenzja A Po miesiącu FAQ.

READ  Wyciek MacBooka Air M2 pokazuje nową kolorystykę