Przygotowanie do piłki nożnej |  Wiadomości, sport, praca

Przygotowanie do piłki nożnej | Wiadomości, sport, praca

Columbiana 4, Maplewood 3 lub T

KOLUMBIA – Kolumbijki wygrały w sobotę mecz otwarcia swojej dywizji, a następnie krajowa Polska.

22. rozstawiony Clippers pokonał 23 rozstawiony Maplewood, 4-3, w dogrywce w meczu ligowym trzeciej ligi na Ward Athletic Complex.

Colombiana zakwalifikuje się do gry w czołowej Polsce w środę o 18:00.

Crestview 9, Wolność 0

KOLUMBIA – 10-te rozstawienie Crestview pokonało 25-te rozstawienie Liberty 9-0 w sobotnim meczu otwarcia sekcji kobiecej piłki nożnej III ligi kobiet.

Crestview zagra z czwartym rozstawionym mistrzem o 18:00 w środę. Mistrz wygrał oba mecze sezonu zasadniczego z wynikiem 2-0.

Springfield 2, południowy pierścień 1

NOWE MIDDLEOWN – Kiedykolwiek South Range i Springfield zagrają ze sobą, niezależnie od sportu, będzie to zaciekła bitwa. Wrzuć cykl zabawy, a intensywność tylko się zwiększy.

W sobotnie popołudnie ósme rozstawione Springfield Tigers odniosły ciężkie zwycięstwo 2:1 nad 12 rozstawionymi najazdami, aby awansować do play-offów III ligi dziewcząt. Zwycięstwo poprawia rekord Tygrysów do 11-5-2, ponieważ teraz grają w Pematoning Valley w środę wieczorem.

„To dla nas okazja, aby iść dalej” Powiedziała Hannah Stover, uczennica drugiej klasy Tiger School. „Mamy wiarę, że mamy nadzieję wejść na terytoria. Musimy grać jako zespół i mieć nadzieję na najlepsze. „

Po remisie 1:1 w pierwszej połowie, to Hannah Stufer z Tygrysów zdołała przerwać wynik rzutem rożnym, który trafił do siatki dla zwycięzcy meczu o 24:00 drugiej połowy. .

The Raiders zakończyli sezon rekordowymi wynikami 5-11-1 i 5-9 w północno-wschodniej 8.

Bóbr 10, Kolumbia 0

Calcutta – lokalna drużyna piłkarska Beaver boys zmierzyła się z Colombiana w corocznym Kicks Match for Cure i wygrała 10-0.

The Beavers prowadzili Brooke Sivers z trzema bramkami, a Caleb Mays z dwoma bramkami i jednym podaniem.

Bramki strzelili również Anthony Pearson, Ben Miller, Johnny Wilson, Brayden Price i Talon Strickland. Brooke Taylor miała jedną asystę, a Ben Miller jedną.

READ  Teresa A Derobio 1945-2022 | Wiadomości, sport, praca

John Mundak wykonał cztery interwencje, a Dante Sorge trzy dla Beavers.

Przed meczem Bobry zorganizowały ceremonię uhonorowania wszystkich, którzy cierpieli na raka lub wspomnienia tych, którzy go stracili.

Wśród uhonorowanych dzisiaj jest Levi Lynch, miejscowy pierwszoklasista w Beaver, który obecnie walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną z limfocytów T.

Wszystkie dochody z platformy franczyzowej i chińskiej aukcji z meczu, a także pieniądze zebrane przez lokalną drużynę piłkarską dziewcząt Beaver, a także dotację z Departamentu Policji Miasta St. Clair, zostały przekazane Leviemu jako pomoc w jego walce.

Chłopcy Beaver Local rozpoczną swój mecz o mistrzostwo Division Two Tag Team Championship w River View o 18:30 we wtorek.