Columbiana 4, Maplewood 3 lub T
KOLUMBIA – Kolumbijki wygrały w sobotę mecz otwarcia swojej dywizji, a następnie krajowa Polska.
22. rozstawiony Clippers pokonał 23 rozstawiony Maplewood, 4-3, w dogrywce w meczu ligowym trzeciej ligi na Ward Athletic Complex.
Colombiana zakwalifikuje się do gry w czołowej Polsce w środę o 18:00.
Crestview 9, Wolność 0
KOLUMBIA – 10-te rozstawienie Crestview pokonało 25-te rozstawienie Liberty 9-0 w sobotnim meczu otwarcia sekcji kobiecej piłki nożnej III ligi kobiet.
Crestview zagra z czwartym rozstawionym mistrzem o 18:00 w środę. Mistrz wygrał oba mecze sezonu zasadniczego z wynikiem 2-0.
Springfield 2, południowy pierścień 1
NOWE MIDDLEOWN – Kiedykolwiek South Range i Springfield zagrają ze sobą, niezależnie od sportu, będzie to zaciekła bitwa. Wrzuć cykl zabawy, a intensywność tylko się zwiększy.
W sobotnie popołudnie ósme rozstawione Springfield Tigers odniosły ciężkie zwycięstwo 2:1 nad 12 rozstawionymi najazdami, aby awansować do play-offów III ligi dziewcząt. Zwycięstwo poprawia rekord Tygrysów do 11-5-2, ponieważ teraz grają w Pematoning Valley w środę wieczorem.
„To dla nas okazja, aby iść dalej” Powiedziała Hannah Stover, uczennica drugiej klasy Tiger School. „Mamy wiarę, że mamy nadzieję wejść na terytoria. Musimy grać jako zespół i mieć nadzieję na najlepsze. „
Po remisie 1:1 w pierwszej połowie, to Hannah Stufer z Tygrysów zdołała przerwać wynik rzutem rożnym, który trafił do siatki dla zwycięzcy meczu o 24:00 drugiej połowy. .
The Raiders zakończyli sezon rekordowymi wynikami 5-11-1 i 5-9 w północno-wschodniej 8.
Bóbr 10, Kolumbia 0
Calcutta – lokalna drużyna piłkarska Beaver boys zmierzyła się z Colombiana w corocznym Kicks Match for Cure i wygrała 10-0.
The Beavers prowadzili Brooke Sivers z trzema bramkami, a Caleb Mays z dwoma bramkami i jednym podaniem.
Bramki strzelili również Anthony Pearson, Ben Miller, Johnny Wilson, Brayden Price i Talon Strickland. Brooke Taylor miała jedną asystę, a Ben Miller jedną.
John Mundak wykonał cztery interwencje, a Dante Sorge trzy dla Beavers.
Przed meczem Bobry zorganizowały ceremonię uhonorowania wszystkich, którzy cierpieli na raka lub wspomnienia tych, którzy go stracili.
Wśród uhonorowanych dzisiaj jest Levi Lynch, miejscowy pierwszoklasista w Beaver, który obecnie walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną z limfocytów T.
Wszystkie dochody z platformy franczyzowej i chińskiej aukcji z meczu, a także pieniądze zebrane przez lokalną drużynę piłkarską dziewcząt Beaver, a także dotację z Departamentu Policji Miasta St. Clair, zostały przekazane Leviemu jako pomoc w jego walce.
Chłopcy Beaver Local rozpoczną swój mecz o mistrzostwo Division Two Tag Team Championship w River View o 18:30 we wtorek.
Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej
„Dumny miłośnik mediów społecznościowych. Nieprzejednany badacz sieci. Internetowy guru. Przez całe życie uzależniony od muzyki.”
More Stories
Polska zmierzy się z Edwardsem-Knoxem w softballu regionalnym
Młodzi dziennikarze dołączają do gwiazd na warsztatach Media Development Project we Florencji
Fred Curley leci do Florencji przez Grenadę; Informacje o transmisji Diamentowej Ligi