Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Prototyp Google Pixel 7 pojawił się w sprzedaży w serwisie eBay

Prototyp Google Pixel 7 pojawił się w sprzedaży w serwisie eBay

Był to rzekomy prototyp nadchodzącego smartfona Pixel 7 od Google Opublikowano w serwisie eBaydając nam pierwsze spojrzenie na nowy telefon w dzikich miesiącach przed jego jesienną premierą (Za pośrednictwem eksperta od Androida Mishaala Rahmana).

Google właśnie ujawnił telefon Kilka tygodni temu na Google I/O, a to, co widzimy w prototypie, zgadza się z tym, co już pokazał Google. Charakterystyczny pasek aparatu powraca, aw tym roku jest to aluminiowy pasek z otworami na aparaty. A obudowa rzekomego prototypu jest pogrubiona na czarno, podobnie jak jeden z kolorów, które Google pokazał na I/O.

Jeden z oficjalnych obrazów Google Pixel 7 i Pixel 7 Pro — w zestawie głęboka czerń.
Obraz: google

Aukcja w serwisie eBay zawiera kilka zdjęć z przodu, tyłu i boku urządzenia, choć niewiele jest do zobaczenia i tak naprawdę nie można ich zobaczyć na oficjalnych renderach Google. Zdjęcie telefonu w akcji pokazuje, że ma on 128 GB pamięci, co oznacza, że ​​Google ponownie zaoferuje model 128 GB jako opcję dla ostatecznego telefonu. Zrzut ekranu pokazuje, że model telefonu to GVU6C. Jedno ze zdjęć sugeruje, że ten sprzedawca eBay mógł również dostać się w swoje ręce na Pixel 7 Pro, gdzie można złapać odbicie tego, co wydaje się być paskiem aparatu Pixel 7 Pro z tyłu prototypu Pixel 7.

W poniższej galerii zebraliśmy zdjęcia z aukcji eBay, jeśli chcesz to sprawdzić:

w wiadomościach związanych z krawędźSprzedawca twierdzi, że kupił prototyp Pixela 7 od hurtownika, nie wiedząc, co to jest. Sprzedawca mówi, że zorientował się, że to Pixel 7 po przeprowadzeniu badań i obejrzeniu zdjęć, które wyglądały jak telefon, który mieli. Mówią też, że mają Pixel 7 Pro, ale już go sprzedali.

Lista jest zamknięta, więc nie będziesz mógł odebrać tego urządzenia dla swojej grupy. Nie było ofert na prototyp, a początkowa oferta wynosiła 450 USD. Google nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz.

Ta lista Pixel 7 jest najnowszym dużym przeciekiem przedpremierowym Pixela, który ma historię zaskakujących występów Sięga on pierwszego telefonu noszącego tę nazwę. a Prototyp zegarka pikselowego Najwyraźniej został znaleziony w restauracji na krótko przed ogłoszeniem smartwatcha na I / O. Odniesienie do Pixela 6A pojawiło się w pliku Kolorowanka z powrotem w styczniu. Ktoś nakręcił coś, co wydaje się być Jednostka testowa Pixel 6 Pro Kilka tygodni przed oficjalnym uruchomieniem urządzenia przez Google. I mógłby on idzie na mnie.

Niestety, prawdopodobnie będziemy musieli poczekać kilka miesięcy, zanim Google udostępni więcej informacji na temat Pixela 7. Telefony nie zostaną ustawione do jesieni, a jeśli ostatnie lata są jakąkolwiek wskazówką, powinniśmy spodziewać się jakiejś premiery wydarzenie w październiku. Do tego czasu te zdjęcia z serwisu eBay mogą najlepiej przyjrzeć się nadchodzącemu telefonowi… cóż, dopóki nieuchronnie nie wyciekną ponownie.

READ  Game Pass dodaje dziś trzy nowe gry na konsolę Xbox