Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Fałszywy tweet Bloodborne Remaster doprowadza fanów do szaleństwa

Cóż, żeby było jasne, tam nie byłem przenoszone przez krew zremasteruj reklamę. Cokolwiek tu jest ona ma Został sfabrykowany – i eksplodował. Podszywając się pod popularne konto wiadomości o grach, Nibel, ktoś oszukał tysiące, by uwierzyły, że Sony w końcu spełniło marzenia każdego fana FromSoftware.

Powyżej znajduje się tweet, który przeskoczył wiele miejsc — na pierwszy rzut oka jest bardzo przekonujący, ale oczywiście po bliższym przyjrzeniu się wszystko się rozpada. Link PS Blog odsyła do posta z 2015 roku, nazwa konta jest wyraźnie błędna. To sprośna sztuczka, tak, ale przede wszystkim okazuje się, że jest to apetyt na powrót Bloodborne’a.

RPG jest jednym z najlepszych na PS4, a wielu twierdzi, że jest to najpotężniejsza jak dotąd gra FromSoftware. Jednak pomimo powszechnego uznania, góry fan sztuki (A gry fanów) i niezliczonych wezwań do wsparcia gry, Sony nic w tej sprawie nie zrobiło. To nie był tydzień, w którym fani nawet nie prosili o łatkę wydajności PS4 Pro, aby naprawić niesławnie niestabilną liczbę klatek na sekundę. Ostatnio ci sami fani domagali się, aby gra pojawiła się na PS5 i PC, z modyfikacją lub kompletną przeróbką. Oczywiście wszystko (podobno) pada na głuche uszy, ponieważ Bloodborne pozostaje takie samo po latach.

Chociaż ta fałszywa reklama jest niewątpliwie frustrująca, pokazuje, że pewnego dnia remaster Bloodborne pójdzie bardzo dobrze. W momencie pisania tweeta miał 10,4 tys. polubień i obietnicę, a po prostu przekopując się przez odpowiedzi i cytaty z tweetów, podekscytowanie i oczekiwanie na ten nieuchwytny projekt wypływa na powierzchnię. Jeśli ktoś z Sony zwraca na to uwagę, jest to z pewnością równie dobry ruch, jak każdy dobry pomysł na przywrócenie Bloodborne.

Czy chciałbyś, aby Bloodborne otrzymał mod, na który zasługuje? Czy w tym momencie wolałbyś kompletny remake, czy nawet sequel? Wielkie marzenia w sekcji komentarzy poniżej.

READ  Wojownicze Żółwie Ninja: Gamescom Shredder's Revenge 2021