Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Premiera drugiego sezonu |  Wiadomości, sport, praca

Premiera drugiego sezonu | Wiadomości, sport, praca

W piątkowy wieczór osiem drużyn piłkarskich ze szkół średnich zmierzy się w stanowych play-offach.

Gospodarzami meczów będą United i West Branch, natomiast Beaver Local, East Liverpool, Crestview, Columbia, Lizbona i Southern Local będą gospodarzami meczów.

Bilety na regionalne mecze play-off kosztują 12 dolarów dla dorosłych i 9 dolarów dla uczniów i można je kupić online pod adresem www.ohsaa.org/tickets. Wszystkie bilety na bramce kosztują 15 dolarów.

United (9-1) zajmuje czwarte miejsce w Sekcji VI, Region 21 i będzie gospodarzem 13. rozstawionego Brookfield (5-5). To jedyny mecz rozgrywany w tym tygodniu w hrabstwie Columbiana.

Eagles wygrali cztery ostatnie mecze łącznym wynikiem 141-6.

Brookfield dał United porażkę 26:0 w play-offach w 2021 roku, co oznaczało ostatnią porażkę Eagles u siebie.

Obie drużyny mają wspólnego przeciwnika: United pokonuje Crestview 35-14 w 3. tygodniu, a Brookfield przegrywa z Crestview 43-26 w 6. tygodniu.

West Branch (9-1) zajmuje czwarte miejsce w Sekcji IV, Regionie 13 i gości znajomego przeciwnika w Woodridge z numerem 13 (5-5).

Zespoły grały ze sobą w drugim tygodniu ostatnich trzech sezonów, a West Branch wygrał 34-13 w tym roku, 43-13 w 2022 i 48-24 w 2021.

Potężną drużynę West Branch, która zdobyła co najmniej 26 punktów w 49 meczach z rzędu, prowadzi starszy rozgrywający Bo Alazaus, który w tym sezonie rzucił na odległość 2739 jardów i 30 przyłożeń.

Również w Dywizji IV, Region 13, 12. rozstawiony Beaver Local (6-4) podróżuje do piątego rozstawionego Streetsboro (9-1), a 14. rozstawiony East Liverpool (6-4) gra z trzecią rozstawioną Polską (9-1) ).

Beaver Local przegrał trzy z ostatnich pięciu meczów, a sześć zwycięstw przypadło drużynom, które wygrały 15 meczów.

Streetsboro wygrało sześć meczów z rzędu od porażki 35-14 z niepokonanym Nortonem. Streetsboro również pokonało Alliance 37-28 w tygodniu 3.

Łączna liczba zwycięstw East Liverpool wzrosła trzykrotnie w porównaniu z zeszłym rokiem, chociaż sześć zwycięstw przypadło drużynom, które łącznie zdobyły 11 zwycięstw.

READ  Patrick Bamford po raz pierwszy wzywa Anglię, a Gareth Southgate sprowadza Alexandra-Arnolda i Jessego Lingarda z powrotem do foldu | wiadomości piłkarskie

Jedyną porażką Polski była decyzja 21:7 z South Range, a w piątek Polska pokonała po dogrywce 28:27 nad Struthers.

W Sekcji VI, Region 21, rozstawiony z 11. miejscem Crestview (5-5) trafia do szóstego rozstawionego Pymatuning Valley (7-3), a Columbiana z 16. rozstawem (5-5) zmierza do wieloletniego potęgi państwowej Kirtland (9-1).

Crestview odbił się od trudnego początku 0-4, wygrywając pięć z ostatnich sześciu meczów. Rebelianci zdobywali średnio 34,4 punktu w swoich zwycięstwach i 9,0 zwycięstwach. W swoich stratach.

Pymatuning Valley notuje średnio 49,6 punktu w swojej obecnej serii pięciu zwycięstw z rzędu.

Columbiana również rozpoczęła sezon 0-4, po czym mocno zapewniła sobie miejsce w play-offach.

Hornets dotarli do finałów stanowych 11 razy i od 2011 roku zdobyli sześć tytułów mistrzowskich. Jedyną porażką Kirtlanda była decyzja 24-6 z niepokonanym Perrym.

W zeszłym roku United przegrali z Kirtlandem 48-6 w drugiej rundzie play-offów. Hornets stracili w tym zespole zaledwie 10 starszych zawodników.

W Sekcji VII, Region 26, czternasta rozstawiona Lizbona (7-3) trafia do trzeciej rozstawionej drużyny Western Reserve (8-2) w akcji Błękitnego Diabła w weekend przed Halloween.

Lizbona wygrała cztery z pięciu ostatnich meczów i zakwalifikowała się do play-offów.

Western Reserve, które dzieli tytuł Mahoning Valley Athletic Conference Scarlet Tier ze Springfield i Lowellville, wygrało osiem z dziewięciu meczów od porażki na otwarcie sezonu z Malvern.

Współprzeciwnikiem jest Waterloo – Lizbona przegrała 26-16 w trzecim meczu, a Western Reserve wygrał 61-8 w ósmym meczu.

Również w sekcji VII, Region 26, dwunaste rozstawione South (8-2) udaje się do piątego rozstawionego Malvern (9-1).

South zdobyło czwarty tytuł Eastern Ohio Athletic Conference w ciągu pięciu lat, dzieląc się nim z United. Indianie wygrali osiem z ostatnich dziewięciu meczów.

Jedyną porażką Malvern była decyzja 40-7 z Sandy Valley w piątym meczu. Od tego czasu Malvern stracił zaledwie 20 punktów w pięciu meczach, a w dziewięciu zwycięstwach zdobywał średnio 34,8 punktu.

READ  Dr.. Daniel Rocco D'Amato, Polska, Ohio nekrolog


Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej