Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Prawnicy Hicks Thomas uzyskują znaczny wzrost apelacji w zakresie systemów gwoździ GHP

Sąd Apelacyjny prawie przewrócony 3 miliony dolarów Nagroda, wydaj osąd, który nic nie zabiera

HoustonA 30 czerwca 2022 /PRNewswire/ — Czternasty Sąd Apelacyjny w Teksasie oddalił sprawę A. 2,7 miliona dolarów wyrok przeciwko Houston– Firma kosmetyczna GHP Nail Systems, która wydaje werdykt, że nie została wydana żadna decyzja przeciwko niej Holandia– Dystrybutor kosmetyków w krajach Beneluksu.

Benelux i GHP zawarły umowę na wyłączną dystrybucję w 2013 roku, w której Benelux zgodził się dystrybuować, wprowadzać na rynek, sprzedawać i reklamować produkty GHP do paznokci hybrydowych Haute Polish w HolandiaA BelgiaA Luksemburg. Benelux twierdził później, że butelki z lakierem do paznokci były wadliwe, a po nierozstrzygnięciu sporu Benelux rozwiązał umowę w 2015 roku.

GHP pozwała za złamanie umowy i defraudację po tym, jak Benelux zaczął sprzedawać własną markę żelowych lakierów do paznokci.

Benelux walczył między innymi o złamanie umowy i naruszenie ustawy Texas Deceptive Trade Practices Act i otrzymał 2,7 miliona dolarów W 2019 r. Sąd Apelacyjny orzekł jednak, że dowody z procesu były „niewystarczające z prawnego punktu widzenia, aby potwierdzić, że Beneluks poniósł jakiekolwiek szkody”, uchylając całe orzeczenie.

Robin Harrison A Amanda GoldsteinZ Houston Kancelaria Hicks Thomas LLP reprezentowała GHP w procesie i apelacji.

„Istniało wiele zarzutów, w których uważaliśmy, że dowody Beneluksu nie były niedostateczne podczas procesu, a Sąd Apelacyjny zgodził się” – powiedział Harrison. „Jesteśmy zadowoleni z wyniku dla naszych klientów”.

Założona w 1997 roku, TeksasSiedziba firmy Hicks Thomas LLP jest wiodącą firmą procesową reprezentującą powodów i pozwanych w całym kraju. z biurami w HoustonA AustinA BeaumontA AmarilloA Sacramento, KaliforniaFirma zapewnia dogłębną wiedzę specjalistyczną w kwestiach związanych z ropą naftową i gazem, środowiskiem, złożonymi szkodami handlowymi, uszkodzeniami toksycznymi, budownictwem, odpowiedzialnością za produkt, ładem korporacyjnym, papierami wartościowymi, bankowością, ochroną ubezpieczeniową, transportem, tajemnicami handlowymi i sporami handlowymi. Odwiedź firmę nahttp://www.hicks-thomas.com.

READ  Sekretna magia Dolnego Śląska

Kontakt z mediami:
aria kwietniowa
800-559-4534
[email protected]

Źródło: Hicks Thomas LLP