Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Porzucony deweloper PS5 twierdzi, że jest to uzasadnione, wyjaśnia opóźnienie zwiastuna

Pierwsze ujęcia tajemniczej gry survivalowej na PlayStation 5 w górę ona była Ma się pojawić w tym tygodniu, w ramach aktualizacji do poprzedniej wersji prawdziwe doświadczenie program. Pomysł, jak rozumiemy, polegał na tym, że fani mogliby oglądać zwiastun w czasie rzeczywistym na swojej konsoli, a nie tylko na YouTube.

Jednak ponad dwa dni później holenderska firma Blue Box Game Studios wciąż zmaga się z tym, co określa jako „problemy techniczne”. zabrać do Świergot Zachęcał do spokoju, twierdząc, że jest „w 100 procentach prawdziwy” – prawdopodobnie w odpowiedzi na niektórych fanów, którzy zaczęli kwestionować, czy zespół w ogóle istnieje.

„Zajmowaliśmy się wieloma problemami z silnikiem, które wystąpiły w ostatniej chwili po wykryciu usterki graficznej” – powiedziało studio, wyjaśniając przyczynę opóźnienia zwiastuna. „Chcieliśmy więc dokonać szybkiej aktualizacji. Prawie skończyliśmy, ponieważ większość testów została zakończona. Jeszcze raz dziękujemy za cierpliwość [sic] Przepraszamy za niedogodności.”

Wcześniej w tym tygodniu, zespół powiedział, że zwiastun nie był opóźniony — chociaż było wyraźnie późno. Byłoby miło zobaczyć, jak ta historia się kończy, ale zaangażowanie mediów społecznościowych nadal istnieje – nawet jeśli produkt końcowy był rozczarowaniem, uważamy, że Blue Box Game Studios na pewno ma przyszłość w marketingu wirusowym.

READ  Losowo: Masahiro Sakurai przypomina fanom Nintendo o terminach zamknięcia 3DS i Wii U eShop