Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mówi się, że Rockstar przerabia trylogię Grand Theft Auto z ery PS2

Studio Rockstar Games Dundee pracuje nad trzema zremasterowanymi wersjami klasyka na PS2 GTA Adresy: Grand Theft Auto 3i Grand Theft Auto Vice City, I Grand Theft Auto: San Andreasi Kotaku Raporty. Mówi się, że premiera tych tytułów pod koniec października lub na początku listopada jest wstępnie planowana, które ostatecznie mogą zostać wydane na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, S, Switch, PC, Stadia i telefony komórkowe.

Plotki o zremasterowanych tytułach krążyły od jakiegoś czasu, ale Take-Two Interactive, firma macierzysta Rockstar Games, potwierdziła w tym miesiącu, że planuje wydać „Trzy bez ostrzeżenia„Iteracje starych gier obok siebie Obecna generacja portów GTA Vi GTA Online, I Program Kosmiczny Kirbala. Jednak biorąc pod uwagę bibliotekę gier Take-Two, te trzy niezapowiedziane Transformersy mogą zawierać wszystko od bioszok NS Max Payne, lub Zastraszać.

Dla mnie Kotaku, drzewo GT Gry są przerabiane na Unreal Engine, a jedno źródło komentuje, że wyglądają jak zremasterowane wersje istniejących tytułów. Mówi się, że rozgrywka pozostaje wierna oryginałom, a interfejs użytkownika powinien również zachować swój klasyczny styl. Mówi się, że wydawanie gier bardzo się zmieniło w wyniku pandemii, ale obecny plan to równoczesne wydanie cyfrowe trzech tytułów na większości platform w tym roku, z komputerami PC i urządzeniami mobilnymi w 2022 roku.

Rzecznik Rockstar Games nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz. Mówi się też, że wydawca planuje przerobić oryginał red Dead Redemption Jeśli regenerowana trylogia dobrze się sprzedaje.

Trylogia Rockstar w erze PS2 zdefiniowała generację gier z otwartym światem i była trzema największymi na konsolach. Chociaż wszystkie trzy zawierają niezależne światy i historie, są one częścią tego samego wspólnego uniwersum, z pewnymi postaciami pojawiającymi się w trzech grach. Oprócz trylogii Rockstar wydał także dwie gry na PSP osadzone w tych samych miastach (jedna in GTA3Liberty City i One w Vice City), które później zostały przerobione na tradycyjne konsole.

READ  Hogwarts Legacy On Switch zostało przesunięte na listopad 2023 r