Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Popularny rynek wschodnioeuropejski w północno-wschodnim Minneapolis do zamknięcia

Inny sklep w Minnesocie twierdzi, że zrezygnował, tym razem polski targ Secora w północno-wschodnim Minneapolis zamknie na stałe swoje podwoje w maju. Rynek ogłosił dziś po południu na swojej stronie na Facebooku.

Sikora została otwarta w północno-wschodnim Minneapolis w 2014 roku i oferowała wiele „przedmiotów znanych osobom polskiego pochodzenia lub wielbicielom polskiego dziedzictwa. Wiele produktów będzie pochodzić z Polski lub podobnych do tych w Polsce, a mięso jest przygotowywane w tradycyjny polski sposób. ” Według ich strony internetowej.

Internetowa reakcja na zamknięcie była smutkiem i szokiem dla wielu osób, które odwiedziły sklep na przestrzeni lat.

Źródło zdjęcia: Paul Shea / TSM Zrzut ekranu

Dorastając w domu i rodzinie, która wciąż ma krewnych na północnym wschodzie i pochodzi z Polski, Sykora była jednym z tych miejsc, w których można było zjeść coś, co zabierze mnie z powrotem do domu mojej babci lub wywoła ciepłe uczucie minionych wakacji i przypomnij sobie wspaniałe rodzinne chwile.

Ponieważ moja rodzina tutaj, w południowej Minnesocie, zaczyna budować nowe tradycje, trudno jest znaleźć takie same, jeśli nie identyczne, „komfortowe potrawy”, którymi żyłem i którym delektowałem się podczas wakacji.

Nadal istnieje kilka opcji dla osób poszukujących wschodnioeuropejskich / polskich stawek w metrze Minnesota / Southern Minnesota i wokół niego. Niektóre z wciąż istniejących opcji to:

W poście Sikory nie jest jasne, czy COVID-19 był odpowiedzialny za nagłe wyłączenie, czy też był to inny czynnik. We wpisie od Sikory na zakończenie również osoby zainteresowane biznesem proszone są o kontakt. Może ktoś wystąpi naprzód i przejmie pracę.

Sprawdź: zobacz 100 najpopularniejszych marek w Ameryce

READ  Sequel polskiej kostnicy „Nikt nie śpi dziś w lesie, część 2” zaczyna się tam, gdzie zakończył się pierwszy film [Trailer]