Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polski „Toru Superfox” z Pre-K Toon dołączył do CAKE Pack

Polski „Toru Superfox” z Pre-K Toon dołączył do CAKE Pack

Firma CAKE zajmująca się rozrywką dla dzieci nawiązała współpracę z polskimi producentami Animoon i Letko przy nowym serialu animowanym dla przedszkolaków. Superlis Toruński.

„Jesteśmy podekscytowani współpracą z utalentowanymi zespołami Animoon i Letko” — powiedział Ed Galton, dyrektor generalny CAKE. „Superlis Toruński Ma ogromny potencjał – oryginalny, pięknie animowany, pełen wdzięku i charyzmy – iz niecierpliwością czekamy na zaprezentowanie tego projektu partnerom i nadawcom w MIPTV. „

Serial jest produkowany przez nominowanego do Złotej Palmy i Europejskiego Producenta Roku Cartoon Tribute 2022 Animoon (Muminki, Nawet myszy są w niebie, Kwaśny deszcz, III) i studio animacji 2D w Polsce Letko. CAKE zajmie się międzynarodowymi prawami do dystrybucji, z wyłączeniem Polski, tej serii 52″ x 7’30” skierowanej do dzieci w wieku 4-7 lat.

Toru Superfox to żądny przygód lis, który stara się stawić czoła najbardziej zdumiewającemu ze wszystkich stworzeń… swoim emocjom. wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Ponyo, dzikiem, który uwielbia drzemać i jeść; Zoja, asertywna laska z charakterem i nieśmiały jeż Fenio, wyobrażają sobie, że las, w którym się bawią, zamieszkują postacie z ich ulubionych komiksów – w tym Supervixen, legendarny leśny strażnik wzorowany na Babci Torunia! Supermocą Torunia jest empatia, a kiedy ktoś ma kłopoty, Toru przywdziewa maskę superbohatera i ratuje go!

Ta pełna przygód seria dla przedszkolaków pomaga małym dzieciom zrozumieć, zidentyfikować i radzić sobie ze swoimi uczuciami. Dzięki uniwersalnym tematom akceptacji i empatii, opowiedzianym poprzez pomysłowe przygody, odkrycia i rozwiązywanie problemów, każda historia zawiera przykłady zachowań lub reakcji, do których dzieci mogą się później odwoływać, gdy będą musiały stawić czoła wyzwaniom w życiu.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z CAKE, znanym dystrybutorem na rynku europejskim i światowym” – powiedział Grzegorz Wacławek, Prezes Zarządu Animoon. Mamy nadzieję, że dzięki temu partnerstwu publiczność na całym świecie będzie mogła się dobrze bawić Superlis ToruńskiUroczy serial animowany dla dzieci.

READ  Ziemia (2022), Marcus Fodere Manh Kyung

Prezes Letko, Jakub Karowski, zauważył: „Nasza współpraca z CAKE to świetna okazja do promocji polskiej animacji i twórczości polskich artystów na całym świecie. Cieszymy się bardzo, że dzięki naszemu partnerstwu historie i przygody dzielnego lisa Toro będą widziana przez globalną publiczność”.

ciastoentertainment.com