Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polski Klub Chłopców na Wakacjach otrzymuje ocenę 7/10 – Magazyn X-Press – Perth Entertainment

Polski Klub Chłopców na Wakacjach otrzymuje ocenę 7/10 – Magazyn X-Press – Perth Entertainment


Polski klub

Chłopcy są na wakacjach
Rekordy wysp

7/10

Polski klub rockowy z Sydney wyraził swoje uczucia i frustracje w nowej piosence Chłopcy są na wakacjach. Utwór został napisany, gdy grupa tworzyła swój trzeci album Teraz gotujemy, Nie udało mi się jednak stworzyć ostatecznej listy utworów, co oznacza, że ​​pojawi się ona na nadchodzącym albumie Teraz gotujemy w pieklektóre odbędzie się w piątek 10 czerwca.

Chłopcy są na wakacjach Jest to pierwsze wydawnictwo z nowego albumu z jego podwójnym odpowiednikiem na stronie A, Złe wibracje. Chłopcy są na wakacjach Różni się od zwykłego brzmienia Polish Club, wykorzystuje ciężką perkusję i dużą ilość gitary elektrycznej, aby nadać mu prawdziwie rock and rollowy charakter. Optymistyczny beat i rockowy styl lat 80. sprawiają, że jest to piosenka, do której można tańczyć z przyjaciółmi lub machać głową podczas wspólnego śpiewania.

Trudno też przeoczyć znaczenie tekstów, gdyż polski klub kieruje swój gniew w jawnie polityczny przekaz, jakby chciał wpłynąć na głosy ludzi. „Myślę, że nieuniknione jest pojawienie się gniewu i politycznej wściekłości w całej muzyce artysty” – powiedział polski wokalista klubowy David Novak. „Nie obchodzi mnie, czy ktoś nie jest w stanie zdać sobie sprawy, że cała muzyka ma zasadniczo charakter polityczny, zwłaszcza w czasie, gdy rząd pozostawił całą branżę na śmierć”. Z jego komentarzy wynika, że ​​to nie przypadek, że piosenka ta została wydana w czasie wyborów.

Nie jest jeszcze jasne, czy Chłopcy są na wakacjach Odzwierciedla to, jak będzie brzmiała reszta nowego albumu, ale z ciężkim rockowym klimatem lat 80. może to być ekscytujący przedsmak tego, co będzie dalej.

kwietnia Hancocka