Polska przeciwstawia się Lakeview w ciężkiej bitwie | Wiadomości, sport, praca

Cortland – Nieodparta siła spotyka solidność, gdy we wtorek Polska odwiedza Cortland, aby zmierzyć się z Lakeview Bulldogs.

Wyglądało to jak walka zapaśnicza pomiędzy Hulk Hoganem i Andre the Giantem, w której Colton Mallorca z Lakeview i Christian Colosimo z Polski odbiły się w ostatnich sekundach czwartej kwarty.

„Oba zespoły były bardzo fizyczne” Trener Lakeview, Mark Nowotny, powiedział. „Tak lubimy grać w koszykówkę. Wiem, że Polska też lubi grać. Mamy grupę, która chce wyjść i się sprawdzić. Fajnie jest ich trenować. Było ciężko. Polska zagrała, lub dwa na końcu i wyszli z wygraną” .

Polacy mieli niewielką przewagę jednego punktu, a Colosimo (11 punktów) zdołał odbić piłkę z nietrafionego rzutu wolnego. Potem przeszedł do passy i zrobił jedną, która dała Polsce zwycięstwo 44-42.

„Wiedziałem, że to wyrównany mecz” powiedział Colosimo. „Myślę, że zostało mniej niż siedem sekund do końca. To był zmarnowany rzut wolny. To był głośny mecz. Po prostu bardziej chciałem piłki. rzut, aby zabezpieczyć grę.”

Wszystko odbyło się w Lakeview w pierwszej kwarcie, gdy strzeliło czterech graczy i prowadzili 14-4. Polska zmieniła jednak sytuację w drugiej połowie, prowadząc 23:20 w pierwszej połowie.

Mallorca wyprowadził defensywny atak, aby rozpocząć trzeci mecz, po czym rzucił się na ziemię po luźnej piłce. Blein Bar (10) zdobył jeden punkt, ale Colosimo umieścił Polskę 30-29 w czołówce.

Jake Willems wykonał skok, Nate Fox (najwyższe 12-punktowe prowadzenie w drużynie) zdobył jeden punkt z centrum, a Lakeview (3-7) wróciło na 37-32 miejsce na cztery minuty przed końcem.

Polak wezwał timeout i asystent od dawna wiedział, co powiedzieć piłkarzom.

„Mój asystent trenera istnieje od 29 lat” Trener Polski Eric Fender powiedział w pierwszym roku. „Dzieci go kochają. Wkroczył we właściwym czasie. Wrócił ich umysły tam, gdzie chciały być.”

READ  Oleksandr Usyk vs. Anthony Joshua 2 będzie transmitowany na żywo w DAZN na ponad 190 rynkach na całym świecie.

Z pewnością zrobił to, ponieważ Ross Dido (najwyższy poziom w grze z 16 punktami) wyrzucił 3 punkty z rogu. Polska zastosowała presję defensywną, ale Lakeview był w stanie podać piłkę do Tylera Cabana poniżej. Fox prowadził piłkę wzdłuż boiska, aby wykonać podanie, ale Dido dotrzymał kroku Polakom.

„Lakeview rzucił nam wyzwanie od samego początku” powiedział Fender. „Wiemy, że to trudne miejsce do gry. Mieli kilka kontuzji na początku sezonu. Zaczynają ponownie wracać do zdrowia. Mieli dzisiaj plan gry przeciwko nam. Grali swoimi kolbami. „

Dido wysłała podanie do Jacka Fultona, z nietrafionego rzutu wolnego na drugim końcu, przed turniejami Colosimo.

„Mamy dobry początek” powiedział Colosimo. „Jesteśmy 8-3. Wszystkie trzy porażki były naprawdę silnymi przeciwnikami. Musimy ponownie zagrać z niektórymi z tych drużyn i mam nadzieję, że będziemy mogli wrócić. Uwielbiam tę grupę. Nie mogę się doczekać, aby kontynuować sezon. „