Polska odnajduje głębię w zwycięstwie nad Oak Hill

Polska – Powszechny atak w sobotni poranek doprowadził do polskiego zwycięstwa.

Podczas meczu piłki nożnej kobiet w południowych Indiach padał ciągły deszcz, a osłabieni Rycerze odnieśli zwycięstwo 4:0.

Jillian Barnes potrzebowała zaledwie czterech obron, aby Polska zachowała czyste konto (2-8-1).

Kapitan Thea Thornton powiedziała, że ​​zwycięstwo doda drużynie pewności siebie.

„To ogromne wydarzenie, ponieważ obecnie w zespole mamy wiele kontuzji” – powiedział Thornton. „Motywacja do zwycięstwa jest dla nas świetna, a kontuzjowane dziewczyny powinny czuć się dobrze, wracając i zdobywając rzeczy”.

Trener Rycerzy Juan Bustamante powiedział, że Polska straciła trzech starterów przed sezonem i jednego na otwarcie sezonu.

Uważa, że ​​Rycerze są lepsi, niż sugeruje to ich historia.

„Gramy dobrze” – powiedział Bustamante. „Przenosiliśmy piłkę na parkiet i graliśmy dobrze jako zespół. Zainteresowaliśmy się sportem wyczynowym.

Sześć z porażek Rycerzy to dwie lub mniej bramek.

Trener Oak Hill (1-8), Jeremy Young, powiedział, że Raiders to młoda drużyna.

„Jesteśmy w sytuacji, w której składamy pewne elementy w całość i wymyślamy różne rzeczy” – powiedział Young. „Jesteśmy młodzi w niektórych obszarach i chcemy ponownie się zintegrować”.

Obie drużyny nie stworzyły sobie okazji do zdobycia bramki w pierwszych rzutach rożnych w meczu.

DeHaun Jones poprowadził Knights do dobrej gry w szóstej minucie po podaniu Thorntona, po czym przedarł się przez linię końcową Oak Hill na linii 25 jardów i pokonał bramkarza Oak Hill strzałem w pole karne 18 jardów. Mackenziego Wataso.

Jones zmaga się z kontuzją.

Thornton powiedział, że Rycerze pracowali nad podaniami do kolegów z drużyny.

„W przeszłości ciężko było nam zostać, więc pracowaliśmy nad tym” – powiedział Thornton.

Przez kolejne 15 minut drużyny walczyły ze sobą i miały problemy z wprowadzeniem piłki w pole karne.

Polska wyszła na prowadzenie w połowie pierwszej połowy, gdy dośrodkowanie Thorntona trafiło w siatkę, ale chwilę później studentka pierwszego roku Phoebe Paradis przebiła piłkę nad Watasso (11 obron) i w 23. minucie uzyskała przewagę 2:0. Asystowana przez Elsę Anderson-Maher.

READ  Polska wycofuje zapotrzebowanie na wodę święconą źródlaną

Pod koniec pierwszej połowy gola dla Polski zdobyła Gracen Kamair, a niski but Alainy Hamlin został zatrzymany na linii bramkowej przez Watazo.

Carlee Austin miał na początku drugiej połowy dobrą okazję dla Oak Hill, ale Barnes mocno się zatrzymał. Austin miał kolejną szansę w 12. minucie, kiedy wbiegł głęboko w pole karne, ale Barnes obronił z bliska, aby utrzymać uderzenie bez szwanku.

„Mieliśmy kilka niezłych strzałów tu i ówdzie, niezłe próby oddania strzału” – powiedział Young. „Chwalcie bramkarza za to, że pojawił się na boisku na czas. Myślałam, że będzie para. Dobrze nas osłaniali.

Minutę później Olivia Austin oddała dla Polski strzał z dystansu.

Obrońca Gretchen Paradis podwyższył Rycerzy na 3:0 w 16. minucie, po bezpośrednim rzucie z 25 jardów, które trafiło do siatki i w pole karne.

Gretchen Paradis, kolejna kapitan, powiedziała, że ​​nie ma problemu z przyjęciem bezpośredniego kopnięcia.

„Biorę ich mnóstwo” – powiedziała Gretchen. „Jeśli nie uda mi się trafić do bramki, rozbijam piłkę, ponieważ moi koledzy z drużyny rozbijają się (w siatce)”.

Olivia Austin strzeliła gola, pozostając w polu karnym po otrzymaniu podania, a następnie zdobyła gola w wygranym 4:0 meczu z Wattasso. Hamlin pomógł.

To pierwsza liczba uniwersytetów w Austin.

„Zapytała mnie, czy chce grać jako napastnik” – powiedział Bustamante o Austinie. „Powiedziałem: «Tak». Dziewczyny mnie zraniły, dziewczyny wyszły i przeniosłem ją tam. Alaina Hamlin miała piękną asystę.

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy wiadomość e-mail z kodem resetującym.

„Poprzedni

Podsumowanie szkoły średniej: piłka nożna chłopców z Buckfield w St. Tom’s, ponownie