Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polska wycofuje zapotrzebowanie na wodę święconą źródlaną

Polska wycofuje zapotrzebowanie na wodę święconą źródlaną

Firma produkująca wodę butelkowaną chce podwoić ilość wody pobieranej ze studni


Polska wycofała wniosek o podwojenie poboru wody ze studni w Spring Hollis. Publiczne spotkanie zaplanowane na 14 września w celu omówienia i głosowania w tej sprawie zostało odwołane, zgodnie z postem na stronie internetowej miasta. W sierpniu firma butelkowana zażądała, aby podwoiła ilość wody pobieranej ze studni w mieście. Każdego roku wydobywa się 60 milionów galonów. Mieszkańcy wyrazili zaniepokojenie, że prośba nadeszła w złym czasie, ponieważ tego lata większość stanu doświadczyła surowych warunków suszy. W oświadczeniu dla WMTW, rzecznik Poland Spring napisał: „Polska Spring wycofała wniosek o zmianę wskaźnika wykorzystania jednego ze swoich odwiertów wody źródlanej w Hollis, zgodnie z naszą polityką i wieloletnią praktyką bycia dobrym sąsiadem, i ustaliliśmy w najlepszym interesie wszystkich jest, aby nie kontynuować w tym czasie”. Projekt otrzymał niedawno aprobatę Maine DEP i doceniamy zaangażowanie społeczności w ten wniosek o pozwolenie oraz ich uwagi i sugestie. W samym Hollis Polska Wiosna chroni ponad 1500 akrów zlewni Będziemy nadal interesować się urzędnikami ds. wody i zgłaszać pobory wody miastu Hollis i Maine DEP ”.

Polska wycofała wniosek o podwojenie poboru wody ze studni w Spring Hollis. Post z miasta powiedział, że publiczne spotkanie zaplanowane na 14 września w celu omówienia i głosowania w tej sprawie zostało odwołane. Stronie internetowej.

W sierpniu firma produkująca wodę butelkowana zażądała, aby podwoiła ilość wody, którą czerpie ze studni w mieście. To 60 milionów galonów wydobywanych każdego roku.

Mieszkańcy wyrazili zaniepokojenie, że prośba nadeszła w złym czasie, ponieważ tego lata większość stanu doświadczyła surowych warunków suszy.

READ  2022 Brązowy medalista świata Xavier Masiuk z Polski zobowiązuje się do NC State

W oświadczeniu dla WMTW, rzecznik Poland Spring napisał: „Poland Spring wycofało wniosek o zmianę wskaźnika wykorzystania jednego ze swoich odwiertów wody źródlanej w Hollis. Zgodnie z naszą polityką i wieloletnią praktyką bycia dobrym sąsiadem, my ustaliliśmy, że w najlepszym interesie wszystkich jest niekontynuowanie działań w tym czasie.” .Chociaż ten projekt otrzymał niedawno aprobatę Maine DEP, doceniamy zaangażowanie społeczności w ten wniosek o pozwolenie oraz ich uwagi i sugestie. Tylko w Hollis Polska Wiosna chroni więcej ponad 1500 akrów zlewni. Nadal będziemy pasjonatami wodociągów i miasta Hollis i Maine DEP. Zgłosimy pobór wody.