Top News

Polska bada możliwości inwestycyjne w Haryana

Ambasador RP w Indiach prof. Adam Burakowski zwrócił się we wtorek do rządu Haryany o współpracę w zbadaniu możliwości inwestycyjnych w megaparkach gastronomicznych, które mają powstać w Sonepat i Rohtak.

Ambasador RP w Indiach prof. Adam Brokowski zwrócił się we wtorek do rządu Haryany o współpracę w zbadaniu możliwości inwestycyjnych w megaparkach spożywczych, które mają powstać w Sonepat i Rohtak.

Ambasador RP spotkał się tu z szefem ministra Haryany Manoharem Lal Katarą i przeprowadził rozmowy. Katar zaprosił również Polskę jako kraj partnerski na Surajkund International Crafts Mela-2023, który odbędzie się w Faridabad.

Rząd Haryany powiedział w oświadczeniu, że profesor Purakowski powiedział, że te mega parki żywności będą wielką szansą biznesową dla polskich inwestorów. Bardziej interesował go eksport produktów ogrodniczych i rolniczych produkowanych przez Haryanę do Polski.

Obie strony zgodziły się podzielić swoją wiedzą fachową w dziedzinie edukacji, rolnictwa, szkolenia umiejętności i turystyki.

Szef rządu powiedział, że rząd stanowy powołał pierwszy departament współpracy zagranicznej, aby zidentyfikować inwestorów z całego świata, aby uczynić Haryana globalną marką poprzez „globalne podejście” do przekształcenia Haryany w globalną gospodarkę. .

Blisko

READ  Raport o stanie Komisji Kwalifikacji do Euro w Futsalu | Futsal Euro

About the author

Hanley Bennett

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment