Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polish Loup City Days 4, 5, 6 czerwca 2021

Polish Loup City Days 4, 5, 6 czerwca 2021

LOUP CITY – Nadszedł sezon letnich uroczystości 2021! Dni polskiego miasta Loup Rozpoczyna się tego lata wydarzeniami 4-6 czerwca, a także polskim konkursem Książę i Księżniczka 3 czerwca.

Melissa Dosh powiedziała, że ​​to był pracowity weekend z mnóstwem wydarzeń Lop. miasto. Po podjęciu trudnej decyzji o odwołaniu wydarzeń w zeszłym roku z powodu COVID-19, Dosh powiedziała, że ​​jest podekscytowana ponownym spotkaniem ludzi.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani ponownym spotkaniem ludzi i naprawdę myślę, że między firmami, naszymi sponsorami i rodzinami, które przygotowują się do spotkania – zjazdy rodzinne, zjazdy klasowe – wszystko to będzie się działo w polskich dniach od tego czasu ”, powiedział Doe KCNI/KBBN.

Powiedziała, że ​​zachęca się do środków ostrożności związanych z COVID, takich jak maski i mycie rąk / dezynfekcja, ale powiedziała, że ​​​​organizatorzy wydarzeń chcą po prostu, aby ludzie się dobrze bawili!

Weekend będzie składał się z kapel polki, ogródków piwnych, pokazów i sprzedawców rękodzieła, sprzedawców jedzenia, jogi w parku, turnieju siatkówki na piasku, Walk of Hope for Huntington, Quilt Show, polskiego bufetu i golfa w ruchu, Viaero Kids Fun Zone , Cut Bar Loup City Fire Hall & Open House, LCEC Polish Bazaar & Bloody Mary Bar, Demo Truck NPPD, Family Fishing, Kiddie Tractor Pull, Firefighter Water Training Tournament, TD’s Cornhole Tournament, Knights of Columbus Bingo, PTO Fun Run, Polish Bowling , Towarzystwo Historyczne Hrabstwa Sherman i nie tylko.

W tym roku, według Doscha, powróci również wyjątkowe wydarzenie, piątkowy wieczór polskiego konkursu „Królowa”.

„To konkurs piękności dla mężczyzn” – powiedział Dosh KCNI/KBBN. „Mamy lokalnych zawodników, którzy będą rywalizować w strojach wieczorowych, strojach kąpielowych i konkursach talentów, a także będzie część pytań i odpowiedzi. To przedstawienie rodzinne, ale jest to świetna rozrywka, a chłopaki są naprawdę zabawni i naprawdę nie mogą się doczekać przedstawienia. coś, co przywieziemy, a potem w sobotę zwycięzca pojedzie w naszej paradzie”.

READ  Top 10 Netflixa: „Wiedźmin” ma niesamowitą publiczność streamerów

Spektakl odbędzie się w sobotę o godz. 10:30 pod hasłem „Pokolenia Polskiej Dumy”, aby zwrócić uwagę na wychowanków Loup i rodziny polskiego dziedzictwa. Wszyscy będą się świetnie bawić, a w zestawie będą różne kategorie bryczek, samochodów i koni.

Melissa Dosh powiedziała, że ​​zamiast karnawału, RockIT Event Pros zaoferuje Loupowi doświadczenia i atrakcje, takie jak 250-metrowa tyrolka wzdłuż Main Street, ścianka wspinaczkowa, trampolina na bungee, toksyczny obszar lawinowy (jak program telewizyjny Wipe Out) i dziecięcy diabelski młyn. Nielimitowane odznaki jazdy w sobotę, 5 czerwca od 15:00 do 20:00 8

Do zobaczenia w ten weekend w stolicy Polski, Nebrasce!