Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Policja: Parkowanie na miejscu dla pojazdów elektrycznych jest w porządku

Policja: Parkowanie na miejscu dla pojazdów elektrycznych jest w porządku

Mieszkańcy Lockerbie otrzymali zapewnienie parkowania w wyznaczonych punktach ładowania pojazdów elektrycznych (EV).

Funkcjonariusz policji Lockerbie i lokalna rada społeczności (LDCC) potwierdzili, że obecnie nie ma przepisów zabraniających parkowania samochodów lub pojazdów napędzanych benzyną w punktach ładowania pojazdów elektrycznych.

Informacja pojawia się, gdy na parkingu McJerrow zainstalowano cztery nowe elektryczne wycieraczki, pomimo ciągłego sprzeciwu Rady Społecznej.

Omawiając sprawę na spotkaniu grupy we wtorek wieczorem, przewodnicząca komisji Jean Andrews powiedziała, że ​​jej formalna skarga dotycząca nowych przestrzeni była jak dotąd ignorowana przez władze lokalne.

Powiedziała: „Wściekam się: negocjacje i skarga w fazie drugiej wciąż trwają, ale udało im się to.

Rozpoczęli szermierkę w zeszły piątek, gdy śledztwo wciąż trwało, aw poniedziałek zaczęli blokować drogę dla miejsc na podwórku.

„Tak więc to, co się teraz dzieje, wynika z tego, że sama rada nawet nie przestrzegała własnych procedur”.

Radna Annandale North, Caroline Wilson, jest zdumiona, dlaczego nie przestrzegano procedur rady, i powiedziała: „Mieli złożyć raport Komitetowi Opieki Społecznej i to było następne spotkanie, ale tego nie zrobili.

„Gdyby był to członek społeczeństwa lub grupa społeczna, która chciałaby zrobić coś w terenie dla wspólnego dobra, musiałaby przejść przez cały proces i tak samo powinno być w przypadku rady”.

READ  Instrumenty Teleskopu Kosmicznego Hubble'a w „trybie awaryjnym” po usterce, powodując zatrzymanie nauki