Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pokémon GO zakłóca handel po wykryciu przez gracza Lucky Bug

19 stycznia Pokemon GO Gracz opublikował na subreddicie Pokémon GO zatytułowanym „The Silph Road”, pokazując swoje najnowsze odkrycie: Wymienił z kolegą 100 Pokemonów i są Wszystkie zamienił się w „szczęście”.

„Szczęśliwy” jest rzadkim, ale bardzo poszukiwanym typem w grze, ma około 5% szans na wystąpienie podczas wymiany, daje Pokémonowi najwyższe IV i sprawia, że ​​uzyskanie energii kosztuje połowę gwiezdnego pyłu.

Nic dziwnego, że ta gratka nie była tym, co Niantic chciał zobaczyć, i wstrzymali handel, aby zbadać:

Jest kilka rzeczy, które mogą: wzrost stopy Od zdobycia Szczęśliwego Pokémona w handlu, takim jak posiadanie Pokémona przez ponad rok, lub handlowanie z „Szczęśliwym przyjacielem” – rzadkie wydarzenie, które gwarantuje, że Twój Pokémon będzie szczęśliwy, z 5% szansą na to, że wchodzić w interakcję ze swoim najlepszym przyjacielem dzisiaj po raz pierwszy.

Istniała również promocja, która pozwalała graczom mieć 100% szans na szczęśliwą wymianę, ale warunki były ograniczone. Przydarzy się to tylko Pokemonom złapanym w pierwszych dwóch miesiącach istnienia gry, czyli lipcu i sierpniu 2016 r., a trener, który wysłał Pokemona, musiał dokonać 10 lub mniej transakcji. Krótko mówiąc, był skierowany do graczy, którzy zrezygnowali z gry po szalonych pierwszych miesiącach sukcesu Pokémon GO.

Ale wszystkie te metody, nawet połączone, nie dają 100 ofert Lucky Pokémon, co czyni to niezamierzonym błędem.

Nic dziwnego, że gracze nie są zadowoleni z kolejnego przypadku, w którym Niantic podejmuje szybkie działania, gdy błędy wpływają na wynik finansowy, ale nie, gdy błędy im przynoszą korzyści:

Czy ta luka handlowa ma na Ciebie wpływ? Jak masz nadzieję, że Niantic to nadrobi? Daj nam znać w komentarzach.

READ  PS5 Stock UK - NA ŻYWO: dzisiejsze daty uzupełnienia zapasów i wiadomości z Very, AO, ShopTo i nie tylko