Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mech shooter Daemon X Machina to darmowa gra Epic Store w przyszłym tygodniu • Eurogamer.net

Fizyczna gra logiczna Relicta jest do tego czasu darmowa.

Gracze PC, którzy pragną ogromnej roboty z robotami, mają szczęście; Potwierdzono, że Daemon X Machina będzie darmowym sklepem Epic Games Store w przyszłym tygodniu.

Daemon X Machina, pierwotnie wydany jako ekskluzywny Switch w 2019 roku, zanim trafi na PC w następnym roku, rzuca graczy w rolę najemnika wynajętego przez organizację Orbital. Co najważniejsze, ci wynajęci najemnicy mają dostęp do potężnej mechaniki Arsenału, a każda kolejna misja sprawia, że ​​gracze ślizgają się i przeskakują przez dystopijne postapokaliptyczne areny i strzelają śrubami potężnych wrogów-robotów kierowanych przez skorumpowaną sztuczną inteligencję.

Mechy można w pełni dostosować za pomocą nowej broni i ulepszeń, a gracze mogą nawet zagłębić się w tajemniczy świat modyfikacji ciała, jeśli chcą, poddając swoje awatary wszystkim, od drobnych ulepszeń kosmetycznych po zabiegi chirurgiczne na dużą skalę, które zapewniają pewne korzyści, ale mogą mieć ogromny wpływ na ich życie, ich wygląd.

Daemon X Machina – zwiastun na PC.

Możesz brać udział w wielu różnych trybach, w tym w trybie kooperacji online, misjach eksploracyjnych dla wielu graczy, a nawet w trybie rywalizacji skupiającym się na tabelach wyników 1 na 1 i 2 na 2. W Daemon X Machina jest wiele do pokochania dla fanów mechaników.

Rzeczywiście, Martin Robinson z Eurogamer miał wystarczająco dużo radości Daj mu zalecaną plakietkę na Switchu, zauważając, że chociaż niektóre postrzępione krawędzie spowodowały „niepełne odrodzenie podtypu, który miał już wystarczająco dużo własnych wad” [Daemon X Machina] Wie, co sprawiło, że te stare gry klikają, i skupia się na szczegółach, które sprawiły, że Armored Core śpiewa.

Daemon X Machina będzie można pobrać bezpłatnie ze sklepu Epic Games Store od przyszłego czwartku, 27 stycznia. Do tego czasu gracze mogą dodać istniejącą ofertę sklepu do swoich bibliotek: deweloper Mighty Polygon’s Fizyczna gra logiczna z widokiem z perspektywy pierwszej osoby Relicta.

READ  The Sims 4 przedstawia dodatek do angielskiej wsi