Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Podsumowanie: zapowiedzi na Fire Emblem Engage

Podsumowanie: zapowiedzi na Fire Emblem Engage

Cóż, mając to na uwadze, oto, co inni krytycy mieli do powiedzenia na temat własnych doświadczeń z nową grą Fire Emblem:


żebrowany Wspomniał, że było to „dramatyczne odejście” od obecnej wersji Switcha Godło ognia: trzy domy – Z większym naciskiem na bitwy:

„jeśli Godło ognia: trzy domy zygzak był, Zaręczyny Fire Emblem jest wynikowym zag. Podczas gdy epicki rok 2019 zanurkował jako pierwszy w symulacji relacji turowych bitew, nadchodzący zaręczyć się Skoncentrowany prawie całkowicie na militarnej stronie rzeczy.

Bóg ma obsesję Uważa, że ​​jest to prawdopodobne lepszy Dotychczasowy wpis Fire Emblem:

„Niewiele jest gier, które oddają taktyczne wrażenie gry w szachy bez, no wiesz, faktycznej gry w szachy, ale Fire Emblem jest jednym z takich doświadczeń i nie ma wątpliwości, że jeśli Fire Emblem Engage będzie nadal schodzić w dół i kontynuować w tym duchu, to możliwe.” Aby być najlepszym, co seria ma do zaoferowania do tej pory.

GameSpot Powiedział, że Engage już teraz wygląda naprawdę obiecująco i był podekscytowany, widząc, jak potoczy się reszta przygody:

Graliśmy w pierwsze osiem rozdziałów Fire Emblem Engage i już stwierdziliśmy, że wprowadza ona znaczące zmiany w stosunku do poprzednika z Three Houses i całej serii… Walka wydaje się zrównoważona i satysfakcjonująca. Nie ma jednej jednostki, która została pokonana, a każda postać pełni określoną rolę. Jak dotąd prawie każda bitwa, z wyjątkiem kilku pierwszych, wymagała dużo przezorności i starannego planowania.

Vooks.net Podobały mi się nawet pierwsze godziny gry:

„Fire Emblem Engage we wczesnych godzinach jest jak ciepłe powitanie z powrotem, gdy historia się rozwija i wypełnia twoją listę znanymi klasami i postaciami, o których chcesz wiedzieć więcej. Gra również wygląda świetnie, a grafika i projekty postaci są” t niezwykłe dla gry Fire Emblem”. Wersje postaci w trybie Engage są doskonałą mieszanką tradycyjnych elementów z przyszłością. „

I gracz Miał nieco inne zdanie – zauważając, że nie był fanem postaci, ale uważał, że element rozgrywki jest solidny jak zawsze:

Fire Emblem Engage ma kilka wielkich butów do wypełnienia. Seria zawsze była kultowa, ale Fire Emblem: Three Houses z 2019 roku katapultowało grę w inną stratosferę. Engage doskonale rozumie nową sytuację, w której się znajduje, wydobywając historię jako rdzeń rozgrywki mechanic, opierając się na elementach symulacji życia Three Houses. Ale dla wszystkich kroków, które podejmuje, są też pewne taktyczne odwroty.


READ  Strzelanka Lemnis Gate na żywo zostanie zamknięta w lipcu