Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Podpowiedź dnia Wordle’a i odpowiedź na sobotę, 8 lipca

Podpowiedź dnia Wordle’a i odpowiedź na sobotę, 8 lipca

Potrzebujesz wskazówki dotyczącej odpowiedzi na Wordle dzisiaj? Wspólnie świętujmy świt nowego weekendu, angażując się w najlepszą codzienną grę słowną w sieci: Wordle!

Każdego dnia Wordle przedstawia swoim legionom graczy zwodniczo prosty quiz: Czy potrafisz odgadnąć poprawne pięcioliterowe słowo w zaledwie sześciu próbach? Wszystko, czego potrzebujesz, aby znaleźć odpowiedź w Wordle, to wskazówki kontekstowe, które uzyskujesz z każdego przypuszczenia — ale często to nie wystarcza. Widzisz, Wordle może być podstępny i nie jest niczym niezwykłym szukanie niewielkiej pomocy, jeśli chcesz utrzymać passę zwycięstw przez cały rok.

W tym przewodniku przedstawimy wybór wskazówek Wordle, które pomogą Ci znaleźć dzisiejsze rozwiązanie na sobotę, 8 lipca. Przewiń trochę w dół, a ujawnimy również dzisiejszą odpowiedź Wordle na 8/7 oraz definicję tego słowa, jeśli tego potrzebujesz.


Wordle Tips: Przewodniki dla Wordle dzisiaj 8/7

Każdego dnia dostarczamy wiele wskazówek Wordle, których możesz użyć, aby znaleźć rozwiązanie. Przeczytaj więc nasze przewodniki poniżej i sprawdź, czy możesz to rozgryźć, zanim przejdziesz do odpowiedzi:

Jaka jest podpowiedź słowna na dziś?

Słowo dnia to coś, co możesz zrobić, jeśli czujesz się przerażony.

Na jaką literę zaczyna się dzisiaj Wordle?

Dzisiejsze Wordle zaczyna się na literę C.

Na jaką literę kończy się dzisiaj Wordle?

Dzisiejsze Wordle kończy się na literę R.

Ile samogłosek jest dzisiaj w Wordle?

Wordle ma dziś dwie samogłoski.

Czy w Wordle są dziś jakieś podwójne znaki?

Obecnie w Wordle jest 5 unikalnych liter.

Jakie jest dobre słowo na początek dla Wordle dzisiaj?

Jeśli wpiszesz początkowe słowo „RECON”, cztery litery zmienią kolor na żółty.


Czy nadal masz problemy ze znalezieniem rozwiązania Wordle? Aby podtrzymać zwycięską passę, przewiń w dół, aby odkryć dzisiejszą odpowiedź Wordle i opis znaczenia tego słowa.

Szukasz alternatywy dla Wordle? Oto osiem naszych ulubionych ulubionych Wordle, które możesz dodać do swojej porannej rutyny.Obejrzyj na YouTube

Jaka jest odpowiedź Wordle’a dzisiaj, 8 lipca?

Czas ujawnić odpowiedź w Wordle dzisiaj na 8/7. Słowo było…

Burgery.

Odpowiedź Wordle’a jest dziś bardzo nieszczera. „COWER” nie jest całkowicie rzadkim słowem, ale można je pomylić z tak wieloma innymi („POWER”, „COVER”, „CODER”, „COWED” itp.), że zidentyfikowanie właściwego może być bardzo trudne słowo w zaledwie sześciu domysłach.

READ  Apple opisuje Androida jako „ogromne urządzenie śledzące”

Gratulacje, jeśli udało Ci się dzisiaj poprawnie odgadnąć odpowiedź Wordle’a!


Co dziś oznacza odpowiedź Wordle’a?

„COWER” oznacza kulić się lub kulić się ze strachu przed czymś. Na przykład możesz zadrżeć na widok… nie wiem… niedźwiedzia polarnego pędzącego na ciebie? To znaczy, mógłbyś spróbować biec, ale niedźwiedź polarny jest znacznie szybszy niż człowiek, a ty nie masz szans z nim walczyć, więc wszystko, co naprawdę możesz zrobić, to kucnąć.


Jak udostępniać wyniki Wordle bez spoilerów


Użyj wbudowanej funkcji udostępniania Wordle, aby podzielić się swoimi wynikami bez psucia odpowiedzi!

Wordle ma wbudowany sposób udostępniania wyników bez spoilerów, dzięki czemu te, które przesłałeś, nie widzą samego bieżącego Wordle, a jedynie kolory w siatce, aby pokazać, jak dobrze sobie poradziłeś.

Aby udostępnić wyniki Wordle, wypełnij (lub przegraj) Wordle dzisiaj, a następnie poczekaj chwilę, aż na ekranie pojawi się panel Statystyki. Następnie naciśnij przycisk „UDOSTĘPNIJ”.

Na komputerze PC spowoduje to po prostu skopiowanie tekstu do schowka, dzięki czemu możesz go wkleić w dowolnym miejscu, niezależnie od tego, czy jest to prywatna wiadomość, czy aktualizacja statusu w mediach społecznościowych. Na iPhonie lub Androidzie, gdy klikniesz przycisk „UDOSTĘPNIJ”, będziesz mieć możliwość skopiowania wyników do schowka lub udostępnienia wyników bezpośrednio w innej aplikacji na telefonie (takiej jak WhatsApp lub Twitter).

Korzystanie z wbudowanej funkcji udostępniania Wordle to znacznie lepszy sposób na udostępnianie wyników niż psucie odpowiedzi tym, którzy nie mieli jeszcze okazji zagrać w Wordle dzisiaj. Gorąco zachęcamy więc do korzystania!


Jak grać w słowa

Wordle jest cudownie prosty. Celem jest odgadnięcie poprawnego pięcioliterowego słowa w ciągu sześciu prób. Po każdym odgadnięciu litery wybranego słowa zostaną podświetlone na zielono, jeśli są we właściwym miejscu, na żółto, jeśli są w niewłaściwym miejscu, lub na szaro, jeśli w ogóle nie pojawiają się w słowie.

Dzięki tym wskazówkom możesz zacząć zawężać właściwe słowo. Iść do Wardle’a Strona, aby spróbować samemu!


Jak zaczął się Wordle?

Wordle zaczęło życie jako mała gra rodzinna stworzona przez inżyniera oprogramowania Josha Wardle’a. Stworzył tę grę, aby on i jego partner mogli zagrać razem w zabawną grę słowną podczas pandemii. Szybko zdali sobie sprawę, że w tej prostej grze w zgadywanie jest coś wyjątkowego. Więc po drobnych udoskonaleniach Wardle udostępnił to publicznie na swojej stronie internetowej, Język siły.

READ  Microsoft daje programistom Xbox Series S więcej pamięci, aby poprawić wydajność grafiki

Gra została wydana w październiku 2021 roku, a do końca roku miała 2 miliony graczy dziennie. Stał się wirusowym hitem, w dużej mierze dzięki łatwości, z jaką gracze mogli dzielić się swoimi wynikami w sposób wolny od spoilerów na Twitterze i innych portalach społecznościowych. W styczniu 2022 roku Wardle przyjął ofertę The New York Times dotyczącą przejęcia Wordle za siedmiocyfrową sumę. Dobra robota, panie Wardle. Naprawdę dobrze zrobione.


Siatka Wordle ma interpunkcję zamiast liter dla większości kwadratów i czerwony krzyżyk na całym obrazie.
Ty Możesz napisać dowolne słowa, ale pamiętaj, że rzeczywista odpowiedź nigdy nie będzie niegrzecznym słowem.

Czy jakiekolwiek słowa Wordle są niedozwolone?

Możesz wpisać dowolne pięcioliterowe słowo w języku angielskim, a Wordle zaakceptuje je jako zgadywanie. Jednak każdego dnia odpowiedź jest wybierana ze znacznie mniejszej listy pięciu najpopularniejszych pięcioliterowych słów. Oczywiście nadal istnieją tysiące możliwych odpowiedzi, ale oznacza to, że odpowiedzią nigdy nie będzie niejasne słowo, takie jak „THIOL”, „CAIRD” lub „MALIC” (tak, to wszystko są prawdziwe słowa).

Istnieją bardzo sporadyczne słowa, które New York Times zdecyduje się nie publikować jako odpowiedź Wordle’a na dany dzień, być może z powodu ostatnich wiadomości lub polityki. Na przykład wkrótce po tym, jak pojawiły się wiadomości, że sprawa Roe v. Wade może zostać obalona w Stanach Zjednoczonych, New York Times postanowił zmienić słowo 30 marca z „Vitos” na „połysk”, ponieważ uznano, że słowo „płód” było bardziej polityczne niż konieczne Wygłosiłem przemówienie w kontekście ostatnich wydarzeń.

The New York Times również uważał, aby nigdy nie pozwolić, by to, co uważa za niegrzeczne słowa, było odpowiedzią na zagadkę Wordle’a. Ale oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyś używał najbrudniejszych słów jako zgadywania, o ile są one dopuszczalne w słowniku i o ile rozumiesz, że nigdy nie będą odpowiedzią.


Czy Wordle jest dla Ciebie zbyt łatwy?

Jeśli Wordle zaczyna być zbyt łatwy, istnieje kilka sposobów na utrudnienie gry. Pierwszą opcją jest włączenie trybu twardego. Możesz to zrobić w witrynie Wordle, klikając ikonę koła zębatego w prawym górnym rogu ekranu. Tryb trudny oznacza, że ​​nie pojawiają się żadne postacie On powinien Może być używany do wszystkich przyszłych domysłów. Uniemożliwia to stosowanie powszechnej taktyki wybierania dwóch słów, takich jak „UNCJA” i „BÓL”, w celu wcześniejszego przetestowania wszystkich pięciu samogłosek.

READ  Zapowiedź gier PlayStation Plus na grudzień 2022 r

Możesz awansować o kolejny stopień, grając zgodnie z tak zwanymi zasadami „Ultra Hard”. Oznacza to, że każde wprowadzone przez Ciebie przypuszczenie On powinien To może być odpowiedź. Jeśli po prostu grasz w trybie trudnym i wpiszesz „MOIST”, a litera „O” pojawi się na żółto, nic nie powstrzyma cię przed dodaniem „POLAR” jako następnego słowa, chociaż nie może to być odpowiedź, ponieważ już wiesz że „O” w złym miejscu. Jeśli grasz według zasad „ultra hard”, jest to niedozwolone. Musisz trzymać się każdej wskazówki i upewnić się, że każde wprowadzone słowo jest możliwą odpowiedzią.

Jeśli Wordle nadal jest dla Ciebie zbyt łatwy, zawsze możesz wypróbować jedną z wielu innych gier online inspirowanych Wordle, które pojawiły się w ciągu ostatniego roku. Jedną z naszych ulubionych jest Worldle, w której musisz odgadnąć kraj na świecie na podstawie tego, jak wygląda. Jest też Waffle, który tasuje litery w wypełnionej siatce, aby uzupełnić wszystkie słowa; Moviedle, która pokazuje cały film w krótkim czasie i rzuca wyzwanie odgadnięciu filmu w ciągu sześciu prób; i Quordle, w którym zadaniem jest rozwiązanie czterech słów na raz z tymi samymi domysłami.

Jeśli potrzebujesz pomocy z przyszłymi Wordlesami, koniecznie sprawdź naszą listę najlepszych starterów Wordle, aby uzyskać największą szansę na sukces. Możesz również sprawdzić nasze archiwum poprzednich odpowiedzi Wordle, aby zobaczyć, które słowa zostały wcześniej wybrane.